Chata Prachov

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9435

Pronájem chaty Prachov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 3-pokojová chata pro 4 osoby vhodná pro rodinu s dětmi s velkou oplocenou zahradou. Obytná místnost. Kuchyně. Ložnice. ZAHRADA: zahradní nábytek, přenosný gril. KOUPÁNÍ v Jinolicích 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: PRACHOVSKÉ SKÁLY vzdáleny pouze 0,5 km. CENA od 7.483,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata (52 m2) pro 4 osoby vhodná pro rodinu s dětmi s velkou oplocenou zahradou (1600 m2). Z předsíně s umyvadlem se prochází do kuchyně (9 m2), která je vybavena el. sporákem (3 plotýnky, trouba), ledničkou, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Obytná místnost (18 m2) s křesly, 2 lůžky, TV a rádiem. Ložnice (9 m2) se 2 lůžky. Z verandy, sloužící jako jídelna, je krásný výhled na zahradu. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Nekuřácký objekt. Na zahradě (1600 m2) je k dispozici, zahradní nábytek, lavičky, přenosný gril a houpačka. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady plot a vzostlá zeleň
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sprorák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice
Povlečení Ne
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky vzít s sebou. Majitel povlečení neposkytuje!!!!

Příjezd/Odjezd

12.00 - 16.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Prachov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Prachov

Vesnička Prachov leží u vstupu do skalního města Prachovské skály - brány CHKO Český ráj, cca. 5 km severozápadně od Jičína. Pískovcové věže, jeskyně, soutěsky jsou oblíbeným cílem turistů a horolezců. Nově vybudované cyklotrasy nabízejí výborné podmínky pro cykloturisty. Koupání na Jinolických rybnících (3 km) nebo na koupališti v Jičíně (5 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, squash a další sportovní aktivity v Jičíně (5 km). Jízda na koni Pařezské Lhotě (6 km). Restaurace v místě (0,1 km) – sezónní provoz, nákupy v Jičíně (5 km). Turistické cíle: skalní města jako např. Prachovské skály, Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Drábovna; Kozákov (hora s rozhlednou); zámky - Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Prachov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Prachov: Chata Východní Čechy, Chata Český ráj, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Prachov Položit dotaz

Vloženo: 30.4.2011

Dobrý den, chtěli bychom si s přítelem rezervovat tuto chatu v červenci 2011. Byl by možný pobyt jen na 3 dny a to v termínu 13- 15.7. nebo 9.- 11.7.? Jeli by sme se psem, konkrétně s německým ovčákem.Děkuji Kristýna Kubánková
Vážená paní Kubánková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Prachov č. 9435.
V hlavní letní sezóně poskytujeme jen týdenní pobyty (sobota-sobota).

Termin 9.7. - 16.7.2011 je zatím volný.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 18.2.2011

Dobrý den, můžou si děti u chaty postavit stan? Děkuji.
Vážená paní Voříšková,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Prachov č. 9435.
Postavení stanu na pozemku chaty bohužel není možné.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace