Apartmán Podhradí

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 1143

Chata na víkend


Pronájem apartmánu Podhradí - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Samostatný podkrovní 3-pokojový apartmán pro 4 až 5 osob v malé vesničce. Obytný pokoj. Kuchyně. 2 ložnice. Koupelna. OPLOCENÝ pozemek: zahradní nábytek, přenosný gril. KOUPÁNÍ: AQUACENTRUM v Jičíně 5 km, Jinolické rybníky 10 km. Ideální k CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Jičín (Rumcajsova ševcovna), Dětenice (zámek). CENA od 8.288,-Kč/objekt/týden.

Samostatný podkrovní 3-pokojový apartmán (84 m2) pro 4 až 5 osob v malé vesničce. Zádveří. Příkřejší schodiště. Chodba. V průchozí kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a pračka. Následuje obytný pokoj (28 m2), který je vybaven sedací soupravou, TV a Wi-Fi. 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky (zahrnovací dveře), 2/ (20 m2) s dvojlůžkem, přistýlkou a TV; vstup na balkon. Z chodby je vstup do koupelny (závěs) s vanou – bojler 160 l. Samostatné WC. Centrální plynové topení. Na samostatné oplocené části pozemku (140 m2) (majitel obývá zcela opačnou část zahrady z druhé strany domu) se nachází zahradní nábytek a přenosný gril. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Starém Místě (4 km) nebo v Jičíně (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Podhradí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Podhradí

Malá vesnička Podhradí leží cca. 4 km jihozápadně od Jičína. Obec má výhodnou polohu k blízké CHKO Český ráj (nejstarší chráněná krajinná oblast v ČR). Okolí je ideální k výletům za historickými památkami, do skalních měst nebo k cykloturistice (značené cyklostezky). Koupání v Aquacentru (tobogán, vodní atrakce pro děti) v Jičíně (5 km) nebo na Jinolických rybnících (10 km). Tenisové kurty, posilovna, squash a golf v Jičíně (5 km). Jízda na koni ve Valdicích (7 km). Restaurace a nákupy ve Starém Místě (4 km) nebo v Jičíně (5 km). Turistické cíle: Podhradí (vyhlídka Veliš, Loreta – poutní místo), Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna), skalní města - Prachovské skály, Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Drábovna; Kozákov (rozhledna); zámky – Staré Hrady, Dětenice, Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně, Dvůr Králové nad Labem (Safaripark).

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (24 km): léčba nervových onemocnění, léčba pohybového aparátu a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Podhradí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Aquacentru (tobogán, vodní atrakce pro děti) v Jičíně (5 km) nebo na Jinolických rybnících (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Jinolických rybnících (10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Valdicích (7 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jičíně (5 km)
Golf v okolí Golf v Jičíně (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jičíně (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Podhradí: Apartmán Východní Čechy, Apartmán Český ráj, Apartmán Vysočina.


Dotazy k pronájmu apartmánu Podhradí Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Podhradí nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Podhradí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace