Chalupa Petrovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0754

Skvělá cena

Náš tip

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chalupy Petrovice - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná 4-pokojová chalupa (100 m2) nabízí pronájem pro 8 osob ve velké oplocené zahradě (3000 m2) na kraji obce. Vstup přes terasu. Chodba. Obytná místnost (40 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbovými kamny a TV+SAT. V kuchyni (10 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna s vanou a sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. V podkroví chalupy se nacházejí 3 ložnice: 1/ (9 m2) s dvojlůžkem, 2/ (11 m2) s dvojlůžkem, 3/ (15 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky. Samostatné WC. El. topení nebo na tuhá paliva. Ve velké zahradě je k dispozici zastřešená terasa s venkovním posezením, zahradní krb s grilem, ohniště a dětský koutek (houpací lavice, houpačky, skluzavka, pískoviště). Přes zahradu protéká malý potůček (strouha). Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 200 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou. Při víkendových pobytech (2 až 5 nocí) se povlečení neposkytuje.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo (uhlí). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Petrovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Petrovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 300,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Petrovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Petrovice

 • Vesnička Petrovice leží v malebné krajině CHKO Lužické hory asi 4 km severně od Jablonného v Podještědí nedaleko česko-německých hranic. Zvlněný lesnatý terén nabízí ideální podmínky pro turistiku (Loupežnický vrch, Sokol, Vranní skály, Hvozd s rozhlednou, Luž – nejvyšší hora Lužických hor, Jedlová s rozhlednou), cykloturistiku, v zimě jsou zde dobré podmínky k lyžování. Koupání na přírodním koupališti v Jablonném v Podještědí (4 km) nebo v aquaparku Babylon v Liberci (30 km). Tenisové kurty, jízda na koni a golf v Heřmanicích (8 km). Restaurace v místě (0,3 km), nákupy v Jablonném v Podještědí (4 km). Do Petrovic jezdí cca. 3x týdně pojízdná prodejna.

Turistické cíle:

 • Jablonné v Podještědí (městská památková rezervace, Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy, zámek Lemberk),
 • Grabštejn (hrad),
 • Liberec (zoologická zahrada, botanická zahrada, lanovka na Ještěd),
 • Sloup v Čechách (skalní hrad),
 • Zákupy (zámek),
 • Jiřetín pod Jedlovou (Hornické muzeum, rozhledna Jedlová),
 • Tolštejn (zřícenina hradu),
 • Krásná Lípa (Dům Českého Švýcarska),
 • Rumburk (Loreta s Černou Madonou, rozhledna Dymník, Zvědavá ulička – soubor místně typických tkalcovských domků),
 • Prácheň (Panská skála – přírodní památka),
 • Kamenický Šenov (Muzeum skla),
 • České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice, Jetřichovické stěny, …).
 • Výlety do Německa: Oybin (hrad), Kurort Jonsdorf (lázeňské městečko, Motýlí dům, úzkorozchodná železnice – výlety parním vláčkem).

Lyžování v okolí

 • Nejbližší vlek v Lückendorfu v Německu (1,5 km).
 • Skipark Luž v Horní Světlé (18 km) (560 - 660 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 1,7 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Petrovice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Jablonném v Podještědí (4 km), aquapark Babylon v Liberci (30 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Heřmanicích (8 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Heřmanicích (8 km).
Golf v okolí Golf v Heřmanicích (8 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Petrovice 20× Položit dotaz

Vloženo: 18.2.2015

Dobrý den, napsali by jste mi prosím přesnou adresu chalupy, mám strach aby objekt nebyl někde blízko dálnice, děkuji Hadačová.

Vážená paní Hadačová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0754 Petrovice. Ne, kolem této chalupy ani nikde v její blízkosti žádná dálnice nevede. Chalupa se nachází na kraji malé obce v tichém a příjemném prostředí. Pro upřesnění Vám zasíláme odkaz, kde se chalupa 0754 Petrovice nachází - chalupa 0754 Petrovice na mapě.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 16.4.2014

Dobrý den, měla bych zájem o pronájem Vaší chalupy v termínu od 8.5.-11.5., je-li to možné? Děkuji Žemličková.

Vážená paní Žemličková,

děkujeme Vám za Vaše dotazy na objekty 1237 Malý Kozí Hřbet, 0723 Hradiště a 0754 Petrovice.

Chalupu 1237 Malý Kozí hřbet je možné pronajmout pouze na týdenní pobyt od soboty do soboty, zkrácené pobyty se zde nenabízejí.

Chatu 0723 Hradiště je možné objednat i na zkrácený pobyt. Termín 8.5.-11.5.2014 je předběžně volný. Cena: 5.721,- Kč/objekt/3 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 20,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Chalupu 0754 Petrovice je také možné objednat na zkrácený pobyt. Termín 8.5.-11.5.2014 je předběžně volný. Cena: 3.126,- Kč/objekt/3 noci. poplatky na místě: Rekreační popl. 10,-Kč/os./den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo (uhlí). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o závazné objednání pobytu na některém z objektů nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace