Chalupa Ohaveč

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1220

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Ohaveč - podrobný popis

Pěkně zařízená chalupa resp. zcela samostatná 3-pokojová část chalupy (60 m2) pro 5 osob na kraji malé obce. Samostatný vchod. Vstup do obytného pokoje (20 m2), který je vybaven jídelním a kuchyňským koutem a krbem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 150 l. Z obytného pokoje pak vede schodiště do podkroví, kde se nachází otevřený pokoj (galerie) s posezením a TV a 2 samostatné ložnice: 1/ (12 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou a 2/ (14 m2) se 3 lůžky. Nekuřácký objekt. Vytápění: dřevem v krbu. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), pergola s venkovním posezením a zahradním krbem a pískoviště pro děti. Možnost oploceného i neoploceného parkování. Zahrada je spoluužívána s majitelem. Majitel vlastní kočku. (Pronajímá se bílá část chalupy).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je vzdálen od chalupy asi 2 km.
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Jičíně (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chalupy Ohaveč je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chalupě Ohaveč.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Ohaveč

Vesnička Ohaveč leží ve východní části Českého ráje (nejstarší chráněná krajinná oblast u nás), cca. 3 km západně od Jičína. Zdejší okolí je ideální k výletům za historickými památkami, k vycházkám do skalních měst, k cykloturistice (značené cyklotrasy), či k houbaření. Koupání v aquaparku v Jičíně (3 km), na přírodním koupališti v Prachově (3 km) nebo na Jinolických rybnících (5 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, bowling, squash v Jičíně (3 km). Jízda na koni v Pařezské Lhotě (5 km). Rybaření na Jinolických rybnících (5 km). Restaurace a nákupy v Jičíně (3 km). Šťastná země (přírodní zábavní dětský areál s mnoha atrakcemi) v Radvánovicích (20 km). Turistické cíle: Jičín (Regionální muzeum ve zdejším zámku, letohrádek Valdštejnská lodžie, Valdická brána, rozhledna Milohlídka, Rumcajsova ševcovna), skalní města jako např. Prachovské skály, Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Drábovna; Kozákov (hora s rozhlednou); zámky - Hrubá Skála, Humprecht, Dětenice, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valdštejn, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; Troskovice (Muzeum panenek a medvídků), Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice s obrácenými zvony – rarita v ČR), Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise), Nová Paka (Muzeum drahých kamenů).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ohaveč

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Aquapark v Jičíně (3 km), přírodní koupaliště v Prachově (3 km), přírodní koupání na Jinolických rybnících (5 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Jinolických rybnících (5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Pařezské Lhotě (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jičíně (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jičíně (3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Ohaveč: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Český ráj, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Ohaveč Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Ohaveč nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Ohaveč Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace