Chata Obora u Nových Hradů

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1022

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Obora u Nových Hradů - podrobný popis

Jednoduše vybavená 2-pokojová chata (40 m2) pro 4 osoby na kraji malé osady v malebné krajině česko – rakouského příhraničí mezi CHKO Třeboňsko a CHKO Novohradské hory. Chodba. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven 2 lůžky, jídelním koutem, kamny a TV+SAT. V kuchyňce (4 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a kávovar. Koupelna s ruční sprchou a WC – bojler 80 l. V podkroví (příkré schody) se nachází otevřená ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Vytápění dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Oplocená zahrada je opticky rozdělena na 2 parcely. Na parcele u chaty (400 m2) je k dispozici zahradní bazén (Ø 3,6 m, hloubka 0,76 m), ruské kuželky, petanque, venkovní posezení a krb. Oplocené parkování nebo v garáži za poplatek 100,-Kč/týden. Na druhé parcele bydlí majitel. Majitel neporušuje soukromí klientů!!! Majitel chová psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 400 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a kávovar.
Objekt bez majitele Oplocená zahrada je opticky rozdělena na 2 parcely. Na druhé parcele bydlí majitel. Majitel neporušuje soukromí klientů!!! Majitel chová psa.
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Jakuli (3 km) nebo v Nových Hradech (9 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Obora u Nových Hradů je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Obora u Nových Hradů

Malá osada Obora u Nových Hradů leží v krásné lesnaté přírodě mezi CHKO Třeboňsko a CHKO Novohradské hory v blízkosti česko – rakouských hranic. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku, místní lesnatá krajina nabízí nespočet možností pro cykloturisty a turisty. Koupání v Nakolickém rybníku (1 km) nebo Halámských pískovnách (12 km). Krytý bazén v rakouském Gmündu (16 km). Tenisové kurty, posilovna a možnost rybaření v Nových Hradech (9 km). Jízda na koni v Šejbech (15 km). Restaurace a nákupy v Jakuli (3 km) nebo v Nových Hradech (9 km). Turistické cíle: Nové Hrady (hrad), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Chlum u Třeboně (zámek), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (Klášter), Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), přehrada Lipno, výlety do Rakouska.

Lázně v okolí

Třeboň (30 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Obora u Nových Hradů

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Nakolický rybník (1 km), Halámské pískovny (12 km), krytý bazén v rakouském Gmündu (16 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Nových Hradech (9 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Šejbech (15 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nových Hradech (9 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Obora u Nových Hradů: Chata Jižní Čechy, Chata Třeboňsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Obora u Nových Hradů Položit dotaz

Vloženo: 13.5.2014

Dobrý den,máme dovolenou od 1.7.-5.7.2014, byl by problém kdybychom chtěli pronajmout chatu na toto období pro 2 dospělé a 2 děti (11,14let)? děkuji

Vážená paní Vopatová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1022 Obora u Nových Hradů.

V hlavní letní sezóně (28.6.-30.8.2014) je možné objednat pouze týdenní pobyt od soboty do soboty, zkrácený termín není možné zprostředkovat. Děkujeme za pochopení.

Termín 28.6.- 5.7.2014 je předběžně volný.

V případě Vašeho zájmu o objednání týdenního pobytu můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktkovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz  

 

Vloženo: 12.5.2014

Dobrý den, zaujala nás Vaše nabídka dovolené na chatě Obora u Nových Hradů. Mám dotaz na majitele. Jsme 2 dospělé osoby a tři děti v rozmezí : 4,9 a 16 let. Je možné v tomto počtu osob realizovat dovolenou na chatě Obora. Předem děkuji. S pozdravem P. Soukupová.

Vážená paní Soukupová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1022 Obora u Nových Hradů.

Překročení kapacity o jedno čtyřleté dítě můžeme vyžádat u majitele.

Pokud budete mít zájem o objednání pobytu, sdělte nám prosím zároveň, který termín si přejete. U tohoto objektu se musíme ptát vždy majitele na aktuální obsazenost, zjistit tedy, zda je Vámi poptávaný termín ještě volný. Děkujeme.

S pozdravem 
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Obora u Nových Hradů Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace