Chata Kyjov

2 ložnice
Domácí zvíře
Klimatizace
Maximálně pro 5 osob
U vody
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1846

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2018

Chata na víkend


Pronájem chaty Kyjov - podrobný popis

Kvalitně zařízená 3-pokojová chata (60 m2) leží na malebném místě v rekreační obci Kyjov jen 100 m od Kyjovské přehrady a nabízí pronájem pro max. 5 osob. Vstup do chaty je přes oplocenou terasu. Vstupní veranda se stolem a 4 židlemi. Následuje obytný pokoj, který je vybaven sedací soupravou, TV+SAT a HI-FI; vstup na terasu s venkovním posezením a přenosným grilem. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V přízemí chaty se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC - bojler 120 l. Z verandy vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nachází 2 samostatné ložnice: 1/ se 3 lůžky a 2/ s dvojlůžkem. Topení: tepelné čerpadlo (funguje také jako klimatizace). Nekuřácký objekt. Chata leží v neoplocené zahradě (860 m2) s výhledem na Kyjovskou přehradu a okolní lesy. Na zahradě mohou hosté využít ohniště s lavičkami. Parkování je přímo u chaty za bránou. U chaty je slabý signál GSM.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 700,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Klimatizace Ano
U vody 100 m od Kyjovské přehrady (možnost přírodního koupání a rybaření).
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 100 m.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km) nebo v Doubici (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 700,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kyjov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Kyjov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 400,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Kyjov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Kyjov

 • Malebná obec Kyjov s řadou dobových roubených chalup leží na říčce Křinice cca. 3 km západně od městečka Krásná Lípa (cca. 33 km severovýchodně od Děčína) v atraktivní lokalitě národního parku České Švýcarsko. Zdejší turisticky přitažlivá krajina je ideální k vycházkám do přírody (turistice), cykloturistice i k výletům za historickými památkami v okolí. Koupání na Kyjovské přehradě (100 m), na přírodním koupališti v Chřibské, na Lesním rybníce v Kytlici (18 km) nebo na koupališti v Děčíně (33 km). Krytý bazén v Rumburku (11 km). Tenisové kurty v Krásné Lípě (4 km). Rybaření na Kyjovské přehradě (100 m). Restaurace v místě (0,8 km) nebo v  Doubici (3 km). Nákupy v Krásné Lípě (4 km).

Turistické cíle:

 • NP České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice - Divoká soutěska a Edmundova soutěska - sjíždění Kamenice na pramicích, Jetřichovické skalní město s Mariinou vyhlídkou, Kyjovské údolí, skalní hrady – Falkenštejn, Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny a vyhlídky),
 • Doubice (Park dřevěných soch),
 • Krásná Lípa (Dům Českého Švýcarska),
 • Chřibská (Muzeum Chřibská – expozice přírodovědce a cestovatele Thadeuse Haenkeho),
 • Rynartice (Trpasličí jeskyně),
 • Děčín (zámek, vyhlídka Pastýřská stěna, zoologická zahrada),
 • Hřensko (turistické centrum NP České Švýcarsko, nejníže položené místo v ČR),
 • Benešov nad Ploučnicí (zámek),
 • Česká Kamenice (vyhlídková věž zříceniny hradu Kamenice),
 • Kamenický Šenov (Sklářské muzeum, Panská skála),
 • Jiřetín pod Jedlovou (Hornické muzeum, rozhledna Jedlová, zřícenina hradu Tolštejn),
 • Rumburk (Loreta s Černou Madonou, rozhledna Dymník),
 • Šluknov (zámek),
 • Kunratice (arboretum).

Výlety do Německa:

 • Bad Schandau (lázeňský areál, elektrický výtah s nádhernou vyhlídkou na řeku Labe, úzkorozchodná tramvaj Kirnitschtalbahn, vodopád Lichtenheiner Wasserfall, skalní brána Kuhstall),
 • Stolpen (hrad),
 • Königstein (pevnost),
 • Kurort Rathen (zahradní modelová železnice, skalní město Bastei),
 • Drážďany (historické centrum, zámek, katedrála, obrazárna Zwinger, kostel Frauenkirche).

Lyžování v okolí

 • Horní Podluží (10 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 1,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní osvětlení, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Jiřetín pod Jedlovou (12 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní osvětlení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kyjov

Cyklotrasy v okolí Přes Kyjov vedou cyklotrasy č. 3013, 3032, 3076 a cyklotrasa Křinická, která mj. prochází přes atraktivní Kyjovské údolí.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Kyjovské přehradě (100 m), na přírodním koupališti v Chřibské, na Lesním rybníce v Kytlici (18 km) nebo na koupališti v Děčíně (33 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Kyjovské přehradě (100 m).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Krásné Lípě (4 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Kyjov: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Děčín, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Kyjov Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Kyjov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace