Chata Kozí horka

2 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0511

Náš tip

Chata na víkend


Pronájem chaty Kozí horka - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 7 osob leží v chatové osadě ca. 650 m od pláže přehradní nádrže. Obytná místnost. Kuchyně. 2 ložnice. U chaty: posezení a ohniště. K zapůjčení KANOE. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, rybaření na Brněnské přehradě 0,7 km. VÝLETY PARNÍKEM. TIP NA VÝLET: hrad Veveří. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (ca. 100 m2) pro 7 osob leží v chatové osadě ca. 650 m od pláže přehradní nádrže. Vstup do předsíně. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV a rádiem. V kuchyni je k dispozici plynový a el. vařič (4 varné jednotky), trouba, lednička, el. gril, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchou a WC (bojler 120 l). V podkroví (příkřejší schody) se nacházejí dvě ložnice: 1/ s patrovou postelí a 2 lůžky 2/ s manželskou postelí a lůžkem; vstup na balkon. K dispozici dětská postýlka. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Neoplocený pozemek (ca. 150 m2) s dřevěným zahradním nábytkem a ohništěm. Neoplocené parkování. Možnost zapůjčení kanoe (500,-Kč/týden).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový a el. vařič (4 varné jednotky), trouba, lednička, el. gril, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kozí horka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Kozí horka

Chatová osada u Brněnské přehrady v krásném lesnatém okolí. Chata leží ca. 650 m od pláže s kiosky. V blízkosti (1-4 km) jsou další upravované pláže (neručíme za kvalitu vody, jedná se o přírodní nádrž), možnost rybaření, půjčovna loděk, tenisová hřiště, krytý bazén, značené turistické i cyklistické stezky. Možnost výletů parníkem. Jízda na koni ve Veverské Bítýšce (8 km). Golf v Rozdrojovicích (8 km). Nákupy (3 km), restaurace (1 km) v místě. Další možnosti zábavy, sportu a kulturního vyžití v Brně (centrum ca. 10 km). Turistické cíle: hrad Veveří, Brno (hrad Špilberk, vila Thugendhat, Stará radnice, muzea a galerie, Zoo, GRAND PRIX), CHKO Moravský kras (propast Macocha, Punkevní, Sloupsko-Šošůvské jeskyně), zámky Lysice, Rájec-Jestřebí, Boskovice, Lednice, Valtice, klášter v Předklášteří u Tišnova s proslulou bránou Porta coeli.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kozí horka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Brněnská přehrada (650 m)
Rybaření v okolí Rybaření na Brněnské přehradě (650 m)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Veverské Bítýšce (8 km)
Tenis v okolí Tenisové hřiště v místě (1 km)
Golf v okolí Golf v Rozdrojovicích (8 km)
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Kozí horka 18× Položit dotaz

Vloženo: 27.8.2012

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se tato chata dá pronajmout i na jednu noc. Také by mě zajímalo jak se platí a kde si máme vyzvednout klíče. Chteli bychom si jí pronajmout v termínu 31.8 až 1.9.
Předem děkuji za odpověď
Vážený pane Osouch,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0511 Kozí Horka.


Ubytování na jednu noc neposkytujeme na žádném objektu. Na vybraných objektech je minimální délka pronájmu 2 noci.


V případě objednání objektu na týdenní nebo majitelem schválený kratší pobyt, Vám e-mailem posíláme smlouvu a údaje k úhradě vkladem či převodem na náš účet. Objekt a klíče Vám předává majitel objektu po příjezdu na místo.


Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 30.5.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možno chatu pronajmout i na víkend, tzn od pátku do neděle. Je nás 6 osob, jaká by byla cena? Můžete mi prosím sdělit, které víkendy máte ještě chatu volnou? Předem děkuji
Vážená paní Dorňáková,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu 0511 Kozí Horka.


Zkrácené pobyty nabízíme mimo hlavní sezónu. Do 30.6.2012 jsou ovšem již všechny víkendové termíny obszeny. V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) nabízíme pouze týdenní pobyty od soboty do soboty.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Kozí horka Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace