Chata Horní Bečva

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 12 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1040

Pronájem chaty Horní Bečva - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová chata pro 8 osob + zahradní chatka pro 4 osoby leží v tiché části obce nedaleko lesa. Obytná místnost s KRBOVÝMI KAMNY. 2 ložnice. KRBOVNA s posezením. KULEČNÍK. Oplocená ZAHRADA: HŘIŠTĚ s umělou trávou, MINIGOLF, TRAMPOLÍNA, STOLNÍ TENIS, ŠIPKY, posezení, krb. KOUPÁNÍ od 0,3 km. CENA od 11.837,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (80 m2) pro 8 osob + zahradní chatka (20 m2) pro 4 osoby leží v oplocené na sportovní vyžití bohatě vybavené zahradě v tiché části obce nedaleko lesa. Zádveří. Veranda. V průchozí kuchyni (12 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a pračka. Obytná místnost (23 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT a rádiem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V podkroví (příkřejší schody) se nachází 2 ložnice: 1/ průchozí (16 m2) se 2 lůžky a 2/ (23 m2) se 6 lůžky a DVD přehrávačem s TV. Vytápění briketami (popř. dřevem) v krbových kamnech nebo el. přímotopy. Nekuřácký objekt. V suterénu (vstup přes garáž, kde je umístěn kulečník) je k dispozici krbovna s posezením a krbem. Na oplocené zahradě (2500 m2) je k dispozici hřiště s umělou trávou, brankami a sítí, minigolf (4 hrací panely), trampolína (Ø 3,6 m), stolní tenis, elektronické šipky, několik venkovních posezení, 2 zahradní krby, houpačka a skluzavka pro děti. Na zahradě se navíc nachází zahradní chatka pro 4 osoby (20 m2), která je vybavena pokojem s 2 lůžky, patrovou postelí, TV a průchozí kuchyňkou (plynový vařič, lednička). Součástí chatky je také zvenku přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horní Bečva je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Horní Bečva

Podhorská obec Horní Bečva leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, cca. 15 km východně od známého turistického centra Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Pustevny, Radhošť, Kněhyně, Velký Javorník, Podolanky, Soláň) nebo k cykloturistice. V zimě je v okolí několik lyžařských středisek. Koupání na koupališti u místního hotelu (0,3 km) – bez garance, na místní přehradě (0,3 km) nebo na koupališti v Rožnově p. R. (16 km). Krytý bazén, tenisové kurty, jízda na koni v místě (0,3 až 1 km). Posilovna a golf v Rožnově pod Radhoštěm (16 km). Rybaření na místní přehradě (0,3 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Valašský skanzen), Pustevny (turistické středisko, lanovka, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče), památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898), rozhledna Súkenická, Staré Hamry (srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně), Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka), Kopřivnice (Technické muzeum Tatra), Štramberk (lidová architektura a hradní věž Trúba, jeskyně Šipka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horní Bečva

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště u místního hotelu (0,3 km), místní přehrada (0,3 km), koupaliště v Rožnově p. R. (16 km), krytý bazén v místě (0,3 až 1 km)
Rybaření v okolí Rybaření na místní přehradě (0,3 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,3 až 1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 až 1 km)
Golf v okolí Golf v Rožnově pod Radhoštěm (16 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (16 km)

Dotazy k pronájmu chaty Horní Bečva 12× Položit dotaz

Vloženo: 8.2.2012

Dobrý den, měla bych zájem o vaši chaloupku na dovolenou, chtěla jsem se zeptat, zda je gauč rozkládací, zatím moc děkuji Šimáčková alžběta
Vážená paní Šimáčková,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Horní Bečva č. 1040.
Gauč v objektu rozkládací není.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 2.2.2012

Dobrý den, chata se nám moc líbí,ale máme malého pokojové ho pejska.(6kg) Bylo by možné si ho vzít sebou? Děkuji Keprtová
Vážená paní Keprtová,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Horní Bečva č. 1040.
U tohoto objektu není možné ubytování se psem. Výjimku nelze udělit.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky (termín, lokalita, počet osob apod.), rádi Vám pošleme
nabídku chat a chalup, u kterých je možno přijet se psem.

Kontaktovat nás můžete na bezplatné telefonní lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Horní Bečva Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace