Apartmán Herlíkovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 3 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0114

Pronájem apartmánu Herlíkovice - podrobný popis

Jednoduše zařízený 1-pokojový apartmán (25 m2) pro 2 – 3 osoby v přízemí zrekonstruované krkonošské chalupy se samostatným vchodem na polosamotě. Předsíň. Pokoj je vybaven 2 lůžky, 1 rozkládacím křeslem (přistýlka), TV, jídelním a kuchyňským koutem. V něm je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Centrální vytápění. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (300 m2) je k dispozici venkovní posezení, venkovní krb, gril a ohniště. Zahrada je spoluužívána s majitelem, který obývá samostatnou část chalupy. Majitel vlastní 2 psy a kočky. Neoplocené parkování. V zimním období jsou sněhové řetězy bezpodmínečně nutné. Pes povolen po domluvě s majitelem.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky vzít s sebou. Povlečení lze zapůjčit na místě za 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Herlíkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Herlíkovice

Známé turistické centrum Vrchlabí s okrajovou částí Herlíkovice leží v jižní části Krkonoš, je spojnicí mnoha turistických tras, v zimě odtud není daleko ke známým lyžařským střediskům (Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko). Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupaliště (4 km), tenisové kurty (4 km), posilovna (4 km), stolní tenis (4 km) ve Vrchlabí. Aquapark ve Špindlerově Mlýně (12 km). Jízda na koni ve Strážném (5 km). Golf v Semilech (26 km). Nákupy a restaurace (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, Malý Žalý, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Vrchlabí a Jilemnice (Muzeum Krkonoš), Bozkovská dolomitová jeskyně, Pecka (zřícenina hradu), Dvůr Králové nad Labem (Safari Park), Český ráj.

Lázně v okolí

Jánské Lázně (18 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Herlíkovice (0,5 km) (540 - 1019 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 12,7 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28,2 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (12 km) (715 - 1310 m. n. m.): 5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko první kategorie v ČR. Kněžický vrch (3 km) (550 - 710 m. n. m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 6,7 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 50 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Herlíkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Herlíkovice: Apartmán Východní Čechy, Apartmán Krkonoše, Apartmán Vysočina.


Dotazy k pronájmu apartmánu Herlíkovice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Herlíkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Herlíkovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace