Apartmán Filipov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo apartmánu: 1137

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem apartmánu Filipov - podrobný popis

Pěkně zařízený 3-pokojový apartmán (60 m2) v 1. patře chalupy na kraji obce (na polosamotě) v atraktivní přírodě nedaleko Národního parku České Švýcarsko. Společný vchod s majitelem. Strmější schodiště do 1. patra. Uzamykatelný vchod do apartmánu. Malá průchozí jídelna. Na ní navazuje průchozí obytná ložnice s dvojlůžkem, lůžkem, sedacím koutem, TV+SAT a WI-FI. Následuje další ložnice se 2 lůžky. V kuchyňce (oddělena od obytné ložnice zahrnovacími dveřmi) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1300 m2), která je spoluužívána s majitelem, se nachází bazén (Ø 5 m, hloubka 1,6 m), venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a pískoviště pro děti. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od apartmánu vzdálen asi 50 m.
Dobře vybavená kuchyně Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v České Kamenici (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Filipov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Filipov

Městečko Česká Kamenice s místní částí Filipov leží v těsné blízkosti národního parku České Švýcarsko, cca. 16 km východně od Děčína. Zdejší atraktivní krajina je ideální k vycházkám do přírody a cykloturistice. V okolí se nachází také řada historických pamětihodností. Koupání na přírodním koupališti v České Kamenici (3 km) nebo v aquaparku v Děčíně (20 km). Tenisové kurty a posilovna v České Kamenici (3 km). Jízda na koni v Jánské (7 km). Golf v Heřmanicích (30 km). Restaurace a nákupy v České Kamenici (3 km). Turistické cíle: NP České Švýcarsko (Jetřichovické stěny, Růžovský vrch, Kyjovské údolí, Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice - sjíždění říčky na pramicích, skalní hrady – Brnický a Kyjovský hrádek, Falkenštejn, Šaunštejn, četné rozhledny a vyhlídky - Sněžník, Vlčí hora, Tanečnice, …), Jánská (Podzemní továrna – Muzeum koncentračního tábora), Děčín (zámek, vyhlídka Pastýřská stěna, zoologická zahrada), Kamenický Šenov a Nový Bor (Muzeum skla), Prácheň (přírodní památka Panská skála), Krásná Lípa (Muzeum Národního parku České Švýcarsko), Sloup v Čechách (skalní hrad), Zákupy (zámek), Benešov nad Ploučnicí (zámek). Výlety do Německa: NP Saské Švýcarsko (skalní města Kuhstall, Bastei), Bad Schandau (lázeňský areál, úzkorozchodná tramvaj, vyhlídka s výhledem na řeku Labe), Königstein (pevnost), Kurort Rathen (největší zahradní železnice v Evropě), Drážďany (historický střed města s dominantou kostela Frauenkirche a galerie Zwinger).

Lyžování v okolí

Skipark Luž v Horní Světlé (25 km) (560 - 660 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 1,7 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Filipov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v České Kamenici (3 km) nebo v aquaparku v Děčíně (20 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Jánské (7 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v České Kamenici (3 km)
Golf v okolí Golf v Heřmanicích (30 km)
Posilovna v okolí Posilovna v České Kamenici (3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Filipov: Apartmán Severní Čechy, Apartmán Lužické hory a České Švýcarsko, Apartmán Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Filipov Položit dotaz

Vloženo: 9.5.2012

jelikož kapacita objektu je max.5osob a nás je 6,rádi bychom využili ubytování i přesto,nevadí-li to....
Vážená paní Kleinová,


děkujeme Vám za Váš zájem o apartmán 1137 Filipov.


Maximální kapacitu apartmánu 5 osob bohužel nelze překročit. Vyhledávejte prosím objekty s odpovídající kapacitou osob. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace