Chalupa Desná - Černá Říčka

4 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 12 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1752

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Chata na víkend


Pronájem chalupy Desná - Černá Říčka - podrobný popis

Místně typická prostorná horská 5-pokojová chalupa (175 m2) leží na malebném místě obklopeném lesy v horní části Desné u silnice a nabízí pronájem pro max. 12 osob. Zádveří. Chodba. Velká společenská místnost (55 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním prostorem, krbem, piánem, TV+SAT, DVD přehrávačem, HI-FI věží a lednicí na nápoje. V kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem (umístěná v komoře), mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. V přízemí chalupy se dále nachází samostatné WC a 2 koupelny: 1/ s vanou, WC, umyvadlem a pračkou (bojler 120 l) a 2/ se sprchovým koutem a umyvadlem. Z chodby vede schodiště do podkroví, kde se z chodby vchází do 4 samostatných ložnic: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem a lůžkem, 2/ (45 m2) se 2 matracemi (obě matrace pro 2 osoby), lůžkem a posezením, 3/ (13 m2) s dvojlůžkem a 4/ (15 m2) s dvojlůžkem. V podkroví pozor na částečně snížené stropy. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt (ve společenské místnosti je kouření povoleno). Na neoploceném mírně svažitém pozemku za chalupou (1500 m2), kudy protéká malý horský potůček, mohou hosté využít venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a dětský koutek (houpačky, skluzavka). Neoplocené parkování. U chalupy (na sousedním pozemku) se nachází lesní přírodní koupaliště (vodní plocha).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Krb Krb ve společenské místnosti.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem (umístěná v komoře), mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 17,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Desná - Černá Říčka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Desná - Černá Říčka je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 500,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Desná - Černá Říčka

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Desná - Černá Říčka

 • Městečko Desná leží v malebné horské krajině v jihovýchodní části Jizerských hor. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické trasy jsou rájem pro cykloturisty, na své si přijdou houbaři a sběrači lesních plodů. V zimě jsou Jizerské hory oblíbeným cílem lyžařů. V okolí lze navštívit také několik historických pamětihodností. Koupání na přírodním lesním koupališti v místě (jen 30 m od chalupy) nebo na koupališti v Tanvaldu (4,5 km). Krytý bazén v Jablonci nad Nisou (17 km). Tenisové kurty v místě (3 km). Golf v Harrachově (13 km). Restaurace (1,5 km) a nákupy (3 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Jizerské hory (vodní nádrž Souš, vodní nádrž Josefův Důl, hora Jizera se zbytky pralesa, hora Bukovec, osada Jizerka, Rašeliniště Jizerky, Černá jezírka, Smědava, Frýdlantské cimbuří, vodopády Jedlová, Naučná stezka Protržená přehrada),
 • rozhledny v okolí (Štěpánka, Maják Járy Cimrmana, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice, Nisanka, Slovanka, Bramberk a Královka),
 • Smržovka (Muzeum obrněné techniky),
 • Jiřetín pod Bukovou (Muzeum výroby hraček),
 • Kořenov (Muzeum ozubnicové dráhy Tanvald – Kořenov - Harrachov),
 • Harrachov (Sklářské muzeum, Hornické muzeum, Muzeum lesnictví, skokanské můstky),
 • Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie),
 • Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd),
 • Krkonoše (Mumlavský vodopád, prameny Labe, Labská bouda, Vosecká bouda, Tvarožník, …),
 • Frýdlant (zámek),
 • Lázně Libverda (lázeňský areál s anglickým parkem),
 • Sychrov (zámek),
 • Frýdštejn (zřícenina hradu),
 • Malá Skála (hrad Vranov, Boučkův statek – lidová architektura s expozicí malíře Josefa Jíry),
 • Bozkovské dolomitové jeskyně,
 • Spálov (vodní elektrárna – technická památka, Riegrova stezka).

Lyžování v okolí

 • Desná - Černá Říčka (1 km) (685 - 788 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek 2,5 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Desná -  Parlament (2,5 km) (550 - 650 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,93 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Tanvaldský Špičák – SKI Bižu (6 km) (542 - 812 m. n. m.): 2 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 8,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 186 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Kořenov – Příchovice (6 km) (680 - 790 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,4 km, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 30 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Kořenov – Rejdice (7,5 km) (800 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 2,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 63 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Josefův Důl (11 km) (620 - 720 m. n. m.):  7 vleků, délka sjezdovek: 2,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 7 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola,
 • Harrachov (12 km) (650 - 1020 m. n. m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 7,9 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 37 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Desná - Černá Říčka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním lesním koupališti v místě (jen 30 m od chalupy) nebo na koupališti v Tanvaldu (4,5 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (3 km).
Golf v okolí Golf v Harrachově (13 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Desná - Černá Říčka Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Desná - Černá Říčka nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Desná - Černá Říčka Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace