okolí Brna - Koupání - kam na výlet o dovolené

Při dovolené v okolí Brna doporučujeme navštívit koupání z našeho seznamu tipů na výlet. U každého turistického cíle najdete i nabídku ubytovbání na nejbližších chatách a chalupách v okolí.
Chaty a chalupy okolí Brna
1
Rybník Olšovec

Rybník Olšovec

Jednou z nejznámějších a turisticky nejvyhlédavánějších vodních ploch v Moravském krasu je rybník Olšovec v městečku Jedovnice. Zastaví se zde téměř každý, kdo tráví dovolenou v tomto malebném regionu.

Aquapark Kohoutovice

Aquapark Kohoutovice

Brněnský Aquapark Kohoutovice je oblíbeným sportovně-relaxačním areálem nejen pro obyvatele města, ale i pro turisty, kteří přijeli do Brna na výlet. K dispozici je 25 metrový plavecký bazén, relaxační bazén, vodní atrakce, dětské brouzdaliště a mnoho dalšího.

Letní koupaliště Zábrdovice

Letní koupaliště Zábrdovice

Areál letního koupaliště Zábrdovice je oblíbeným cílem nejen Brňanů, ale i návštěvníků z dalekého okolí. Historie Zábrdovických lázní, pod kterým je areál koupaliště rovněž znám, sahá až do 19. století. V roce 1908 se zde konaly první plavecké závody v Brně.

Koupaliště Riviéra v Brně

Koupaliště Riviéra v Brně

Historie jednoho z největších přírodních koupališť u nás sahá až do 19. století. Koupaliště Riviéra patří mezi nejoblíbenější koupaliště a vodní plochy v Brně a v jeho okolí. K dispozici je bazén pro plavce, neplavce i brouzdaliště pro děti.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia - vodní zábava a adrenalin pro celou rodinu je ideálním tipem pro celodenní výlet pro všechny, kteří tráví dovolenou na jižní Moravě.

Brněnská přehrada - plavba parníkem

Brněnská přehrada - plavba parníkem

Na Brněnské přehradě jsou od května do října každoročně pořádány výletní plavby parníkem. Jedná se o velmi pěkný a romantický zážitek a výletníci mohou po celou dobu plavby obdivovat krásné panorama okolí přehrady.

1

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.