Zobrazit na mapě

Aqualand Moravia

Jen 20 minut autem z Brna, u nádrže Nové Mlýny nedaleko Pasohlávek, na Vás čeká největší centrum vodní zábavy na jižní Moravě.

Aqualand Moravia byl vybudován na místě někdejších římských lázní a jejich motiv se tak prolíná celým areálem. Najdou zde zábavu děti, puberťáci se vyřádí na adrenalinových atrakcích a dospělí si mohou dopřát pořádný relax. 

Vyberte si ubytování na chatě z našeho katalogu v dosahu Aqualandu Moravia.

Katalog chaty a chalupy jižní Morava

Podrobný popis atrakcí v Aqualandu Moravia

 Množstvím a velikostí jak vodních ploch, tak atrakcí, které jsou v aquaparcích v České republice k vidění úplně poprvé, se Aqualand Moravia řadí mezi nejmodernější areály svého druhu. Venkovní obří tobogán Abyss, největší pýcha, je vůbec první v celé Evropě.

Areál Aqualandu Moravia je vybaven celkem 12 venkovními a vnitřními bazény s celkovou vodní plochou 3000 m2.

V části nazvané Neptunarium najdou návštěvníci průplavový relaxační bazén, který tvoří hlavní část bazénové haly, bazény s vlnobitím nebo dětské bazény. Bazény jsou vybavené celou řadou vodních atrakcí, jako jsou například vodní masážní trysky a sprchy, chrliče, bublinkovače, vodní stěny, vířivky, skákadla nebo šplhací sítě nad vodou.

V hale atrakcí Adrenalium si návštěvníci užijí 10 tobogánů a skluzavek, mezi něž patří například oblíbené U Wave, Kamikadze, Supercrater nebo Wild River. Jedinečné je také využití moderní projekční technologie, tzv. video mappingu, který ještě umocní adrenalinový zážitek z jízdy na tobogánech.

Pro děti jsou připravené animační programy plné zábavy a soutěží o ceny. Odpočinout nebo pohrát si mohou v dětském koutku. 

V Aqualandu Moravia na Vás čeká wellness zóna v duchu římských lázní, Forum Romanum Wellness, na ploše 2500 m2. Návštěvníci mohou relaxovat v 10 typech saun nebo využít až 14 parních, vodních a masážních procedur. Základem římských lázní jsou Caldarium, Laconium a Tepidarium.

Pro relaxační bazény a wellness procedury je využívána voda z geotermálního vrtu 3G Mušov s vysokým obsahem minerálních látek dosahující teploty až 46 °C, který vyvěrá z hloubky 1450 m pod zemí.

Geotermální voda je vhodná k léčbě onemocnění pohybového aparátu, nemocí močového ústrojí, kožních a ženských nemocí. Součástí areálu je rovněž kryokomora, ve které jsou zdraví prospěšné reakce organismu vyvolány extrémně nízkou teplotou, její provozní teplota je -100  až  -160 °C.

Vyznavači relaxace jistě ocení solnou nebo aroma lázeň, balneo vany nebo ochlazovací studnu s ledovou tříští. Pro hýčkání těla je připravena velká nabídka zábalů a speciálních rituálů. Parkování pro návštěvníky je zajištěno zdarma na přilehlém parkovišti.

Fotogalerie - Aqualand Moravia

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Aqualand Moravia je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Aqualand Moravia je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Dnes zobrazeno 8x

Velmi pěkná chata leží v oplocené zahradě (posezení, krb, stolní tenis, vířivka) na okraji obce v blízkosti vinných sklepů a vinic v atraktivní lokalitě nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavou.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1804

Velmi pěkná rekreační chalupa se zcela uzavřeným dvorem (šipky, ruské kuželky, zahradní domeček s udírnou, posezení) v obci jen 3 km od přehrady Nové Mlýny a jen 7 km od Mikulova (zámek).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0525

Pěkně zařízená chata k pronájmu s malou zahradou (terasa s posezením) leží v atraktivní oblasti přímo pod Pálavou v blízkosti Novomlýnských nádrží jen 12 km od Mikulova. Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1909

Nový moderní rekreační dům se dvorem (posezení, gril) a vinným sklípkem leží na kraji vinařské obce Milovice v atraktivní lokalitě CHKO Pálava nedaleko přehrady Nové Mlýny a jen 8 km od Mikulova.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1904

Dnes zobrazeno 10x

Mimořádně atraktivní zrekonstruovaná chalupa ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, gril) v klidné malé obci v oblasti plné cyklostezek jen 16 km od CHKO Pálava.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 0215

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434

Dnes zobrazeno 9x

Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorkem (posezení, krb) na kraji obce jen 500 od přehrady Nové Mlýny v těsné blízkosti CHKO Pálava a jen 8 km od Lednicko-valtického areálu.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1310

Akceptované poukázky a asociace