Chata Čenkovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1182

Chata na víkend


Pronájem chaty Čenkovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (80 m2) pro 8 osob v chatové osadě na kraji rekreační obce. Předsíň. Obytný pokoj (32 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV+SAT, DVD přehrávačem a rádiem (CD, kazeta); vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V objektu pouze užitková voda (po převaření lze použít). Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). V suterénu chaty (příkré schody) lze využít malou společenskou místnost (15 m2) s posezením a krbovými kamny. V podkroví (příkré schody) se nacházejí 2 samostatné ložnice: obě (12 m2) se 2 dvojlůžky. Vytápění: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na zeleň bohatém neoploceném přírodním pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Možnost odložení jízdních kol. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Les je chaty vzdálen asi 300 m.
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (1,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čenkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Čenkovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 550,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Čenkovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Čenkovice

Rekreační obec Čenkovice jsou vyhledávaným turistickým a lyžařským centrem Orlických hor. Členitá krajina nabízí výborné podmínky k turistice a cykloturistice. Místo je vhodné ale i k relaxaci a odpočinku. Místní lesy četně využívají houbaři. Koupání na koupalištích v Jablonném v Orl. h. (10 km) a v Žamberku (22 km) nebo na přehradě Pastviny (22 km). Tenisové kurty, stolní tenis a minigolf v místě (0,5 km). Posilovna v Jablonném v Orl. h. (10 km). Krytý bazén v České Třebové (35 km). Restaurace (0,2 km), nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Suchý vrch, Lázek, Křížová hora (rozhledny v okolí), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze), Letohrad (Muzeum řemesel), Králíky (Vojenské muzeum, dělostřelecká tvrz Hůrka, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val), přehrada Pastviny, Zemská brána (naučná stezka podél Divoké Orlice), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Vamberk (Muzeum krajek), Doudleby nad Orlicí (zámek), Častolovice (zámek), Štíty (Acrobat park Aleše Valenty – největší letní skokanský areál v Evropě - pod dohledem špičkových instruktorů si lze vyzkoušet akrobatické skoky s měkkým dopadem do bazénu s vodou).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čenkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Jablonném v Orl. h. (10 km) a v Žamberku (22 km) nebo na přehradě Pastviny (22 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (21 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jablonném v Orl. horách (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čenkovice: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Ústí nad Orlicí, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Čenkovice Položit dotaz

Vloženo: 25.12.2011

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda máte volno na letošního silvestra od 31.12 do 1.1.2012 nebo na 2 noci a jaká je cena?
Vážená paní Netušilová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Čenkovice č. 1182.
Tuto chatu nabízíme v letní sezóně, tudíž není na Silvestra v nabídce.

V případě jakýchkoliv otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 16.11.2011

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli tuto chatu pronajímáte také v období Silvestra. Pokud ano, tak za kolik. Měl bych zájem o pronajatí chaty od 30.12.2011 do 1.1.2012

Děkuji za brzkou odpověď na můj e-mail, popřípadě na můj mobil.

Daniel Skalický
Vážený pane Skalický,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Čenkovice č. 1182.
Chata je nabízena v letním období.

Ubytování jen na dvě noci na Silvestra neposkytujeme. Pokud budete mít zájem o týdenní
silvestrovský turnus, pošleme Vám nabídku volných chat a chalup.

Kontaktovat nás můžete na telefonu 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace