Chalupa Bolkov

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1528

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Novinka 2015

Chata na samotě

Chata na víkend


Pronájem chalupy Bolkov - podrobný popis

Velmi pěkně zařízená 6-pokojová chalupa (94 m2) k pronájmu pro max. 10 osob v horské osadě na malebné polosamotě u lesa a potoka. Vstup přes verandu. Z verandy pak vede chodba dále do přízemí nebo schodiště do podkroví. Přízemí: V obytné kuchyni (18 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, topinkovač, el. konvice, jídelní kout, 2 pohovky (gauče), krbová kamna a TV+SAT. V přízemí se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou (bojler 80 l) a 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 3 lůžky a 2/ (13 m2) se 3 lůžky. Ložnice č. 2 je přístupna přes ložnici č. 1 nebo přes koupelnu. Podkroví: V obytné kuchyni (33 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, jídelní kout, 2 sedací kouty a TV+SAT. V podkroví se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 100 l) a 2 ložnice: 1/ (7 m2) se 2 lůžky a 2/ (7 m2) se 2 lůžky. Topení: el. přímotopy + tepelné čerpadlo + dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (4000 m2), přes který protéká horský potok, je hostům k dispozici altánek s lavicemi a krbem a ohniště. Neoplocené parkování pro 4 auta.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb V chalupě jsou k dispozici 2 krbová kamna a zahradní krb v altánu na zahradě.
Dobře vybavená kuchyně Kuchyně v přízemí: el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, topinkovač a el. konvice. Kuchyně v podkroví: el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rudníku (4 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 9,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bolkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Bolkov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Bolkov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Bolkov

 • Obec Rudník s místní horskou osadou Bolkov leží v jihovýchodní části Krkonoš asi 15 km východně od Vrchlabí. Přírodní krásy Krkonoš, historické památky v okolí i dobré sportovní zázemí (turistika, cykloturistika, lyžování, golf) nabízí každému spoustu možností, jak využít čas zde strávené dovolené. Koupání na přírodním koupališti v Čisté v Krkonoších (8 km), na koupališti v Trutnově (18 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (30 km). Krytý bazén v Trutnově (18 km). Tenisové kurty v Černém Dole (9 km).  Jízda na koni, posilovna a vyhlídkové lety ve Vrchlabí (15 km). Golf v Mladých Bucích (10 km) nebo v Prosečném (14 km). Restaurace (3 km) a nákupy (5 km) v Rudníku.

Turistické cíle:

 • Krkonoše (Sněžka - 1602 m n. m., Mumlavský vodopád, rozhledna Žalý, prameny Labe, Labská bouda, Pančavská louka, prameny Úpy, atd.),
 • Vrchlabí (Krkonošské muzeum),
 • Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – soubor roubených chalup),
 • Janské Lázně (lázeňský areál, rozhledna Černá hora, rozhledna na Zlaté vyhlídce),
 • Trutnov (Muzeum Podkrkonoší, rozhledna Šibeník),
 • Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích),
 • Bozkovské dolomitové jeskyně,
 • Nová Paka (Muzeum drahých kamenů),
 • Vidochov (rozhledna Kozinec),
 • Pecka (hrad),
 • Lázně Bělohrad (lázeňský areál, památník K. V. Raise),
 • Dvůr Králové nad Labem (Safari park),
 • Miletín (Muzeum českého amatérského divadla, Památník a naučná stezka z 10 zastaveními spisovatele Karla Jaromíra Erbena),
 • Hořice (Sochařský park),
 • Zvičina (známý turistický cíl okolí s kostelem sv. Jana Nepomuckého),
 • Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna).

Lázně v okolí

 • Janské Lázně (16 km, pěšky pouze 3 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bolkov

Cyklotrasy v okolí Okolí chalupy je protkáno hustou sítí hoských cyklotras. Přímo kolem chalupy vede cyklotrasa č. K19A.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Čisté v Krkonoších (8 km), na koupališti v Trutnově (18 km) nebo v aquaparku ve Špindlerově Mlýně (30 km). Krytý bazén v Trutnově (18 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vrchlabí (15 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Černém Dole (9 km).
Golf v okolí Golf v Mladých Bucích (10 km) nebo v Prosečném (14 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Vrchlabí (15 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Bolkov: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Trutnov, Chalupa Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Bolkov Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Bolkov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace