Chata Zbořený Kostelec

1 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
U vody
Číslo chaty: 2113

Novinka 2021

Chata na samotě

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Zbořený Kostelec - podrobný popis

Velmi jednoduše až stroze zařízená 2-pokojová rybářská chata (30 m2) se nachází v chatové rekreační oblasti malé obce Zbořený Kostelec a nabízí pronájem pro max. 4 osoby. Chata, byť se nachází na velmi atraktivním pozemku přímo u vody, není vhodná pro rodinnou dovolenou. Svým vybavením a dispozicí uspokojí spíše nenáročnou klientelu rybářů a trampů. Vstup do chaty je přímo do obytné místnosti se sedacím koutem, ledničkou a velkými francouzskými okny směrem do zahrady. Z obytné místnosti vedou strmé schody do otevřené podkrovní ložnice se 4 lůžky a balkónem. Jednoduchá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC (bojler 50l) je umístěná v samostatné zděné části, do které se vchází z venkovní terasy s kuchyní. Ve venkovní kuchyni je hostům k dispozici stůl s židlemi, indukční vařič se 2 varnými jednotkami, el. konvice a toustovač. V chatě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení elektrickými přímotopy. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (cca. 300 m2) mohou hosté využít terasu s venkovním posezením z paletového nábytku se slunečníkem, ohniště a přenosný gril na dřevěné uhlí. U řeky (15 m od chaty) kotví loďka, která je za poplatek na místě 500,-Kč/týden rovněž k dispozici. V případě zájmu je možné zapůjčit také paddleboard za poplatek na místě 400,-Kč/týden. Neoplocené parkování ve vzdálenosti cca. 300 m od chaty. K chatě vede pouze vyšlapaná pěší stezka.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 450,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
U vody Přímo u řeky Sázavy.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 60,-Kč/lůžko/výměna.
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možné zapůjčit na místě za poplatek 60,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie 7,-Kč/kWh. Závěrečný úklid 1000,-Kč (hradí se v případě, že host nepředá objekt nazpět majiteli v původním stavu). Poplatek za psa (domácí zvíře) 450,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Zbořený Kostelec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Zbořený Kostelec je k dispozici na minimálně 3 noci za cenu 2 300,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Zbořený Kostelec

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Zbořený Kostelec

 • Obec Zbořený Kostelec se nachází na levém břehu řeky Sázavy cca. 12 km severozápadně od okresního města Benešov. Malebná krajina Posázaví s četnými lesy je oblíbenou chatovou rekreační oblastí a je vhodná k vycházkám do přírody (např. Měsíčním údolím na hrad Konopiště, Hornopožárským lesem kolem řeky Sázavy) i cykloturistice. Místo je zároveň ideální k výletům do hlavního města Prahy, ale i za dalšími cíli v celém Středočeském kraji. Koupání na řece Sázavě přímo u chaty, na koupališti v Benešově (11 km) nebo v Aquapalace Praha v Čestlicích (32 km) - největší aquapark ve střední Evropě s mnoha vodními atrakcemi a tobogány. Tenisové kurty v Týnci nad Sázavou (3 km) a v Benešově (12 km). Golf ve Štiříně (15 km) a na Konopišti (17 km). Rybaření na řece Sázavě (15 m). Restaurace v místě (0,5 km). Nákupy v Týnci nad Sázavou (3 km).

Turistické cíle:

 • Zbořený Kostelec (zřícenina hradu),
 • Týnec nad Sázavou (hrad, Městské muzeum, zastávka Posázavského pacifiku),
 • Konopiště (zámek),
 • Vysoká Lhota (Muzeum kočárů),
 • Velké Popovice (exkurze ve Velkopopovickém pivovaru),
 • Hrusice (památník Josefa Lady),
 • Ondřejov (hvězdárna, Astronomické muzeum Vojtěch Šafaříka),
 • Kamenice (rozhledna Ládví),
 • Jílové u Prahy (rozhledna Pepř, Regionální muzeum s hornickou expozicí a 3 přístupnými hornickými štolami),
 • Průhonice (Průhonický park se zámkem),
 • hlavní město Praha (Pražský hrad, Karlův Most, Staroměstské náměstí, Národní divadlo, Národní muzeum, Vyšehrad, Petřín, Zoologická zahrada, Müllerova vila, apod.),
 • přehrada Slapy (koupání, rybaření, vodní sporty),
 • Křečovice (Památník Josefa Suka, točil se zde film Vesničko má středisková),
 • Český Šternberk (hrad),
 • Sázava (Sázavský klášter),
 • Vrchotovy Janovice (zámek),
 • Karlštejn (hrad),
 • Koněpruské jeskyně,
 • CHKO Český kras.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zbořený Kostelec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na řece Sázavě přímo u chaty, na koupališti v Benešově (11 km) nebo v Aquapalace Praha v Čestlicích (32 km) - největší aquapark ve střední Evropě s mnoha vodními atrakcemi a tobogány.
Rybaření v okolí Rybaření na řece Sázavě (15 m).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Týnci nad Sázavou (3 km).
Golf v okolí Golf ve Štiříně (15 km) a na Konopišti (17 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Zbořený Kostelec: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata Benešov, Chata Středočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Zbořený Kostelec Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Zbořený Kostelec nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Zbořený Kostelec Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace