Chata Zavlekov

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1441

Rodinná dovolená

Novinka 2014

Chata na víkend


Pronájem chaty Zavlekov - podrobný popis

Velmi pěkná 4-pokojová chata (70 m2) nabízí pronájem pro 6 až 7 osob v sousedství několika chat u lesa jen 1 km od Hnačovského rybníku. Předsíň. Obytný pokoj je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny a TV; vstup na terasu. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený jídelní a kuchyňský kout (el. sporák – 4 plotýnky, trouba, 2 ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice). 2 koupelny: 1/ se sprchovým koutem a WC a 2/ s vanou a WC. Bojler 152 l. Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 3 samostatné ložnice: 1/ s 1 lůžkem, 2/ se 3 lůžky a 3/ s dvojlůžkem a rozkládacím lehátkem. Centrální topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (500 m2) je možno využít travnatou plochu pro míčové hry (síť a sloupky pro její uchycení k dispozici), venkovní posezení, ohniště, houpačka a pískoviště pro děti. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Krbová kamna v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), 2 ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Zavlekově (1,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit také na místě za poplatek 70,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Zavlekov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Zavlekov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 400,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Zavlekov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Zavlekov

Obec Zavlekov leží v malebné krajině šumavského podhůří cca. 15 km západně od Klatov. Místo je dobrým výchozím bodem k výletům za historickými pamětihodnostmi v okolí i za krásami Šumavského národního parku. Zvlněná krajina podhůří Šumavy je vhodná pro cykloturistiku i k vycházkám do přírody. Koupání na rekreačních rybnících Hnačov (1 km) a Valcha (4 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (18 km). Tenisové kurty v Plánici (5 km). Jízda na koni v Krutěnicích (6 km). Posilovna v Horažďovicích (18 km). Restaurace a nákupy v Zavlekově (1,5 km). Turistické cíle: Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Plánice (rodný domek - Muzeum Františka Křižíka), Velhartice (zřícenina hradu), Rabí (zřícenina hradu), Sušice (Muzeum Šumavy, rozhledna Svatobor), Hrádek (zámek), Kašperk (hrad), Kašperské Hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických motocyklů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Švihov (vodní hrad), město Domažlice (historické náměstí, Muzeum Chodska, Domažlická věž), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Chanovice (skanzen, rozhledna), Blatná (vodní zámek), Lnáře (zámek), Šumava (Černé, Čertovo a Prášilské jezero, Povydří, prameny Vltavy).

Lyžování v okolí

Nejbližší lyžařský areál v Kocourově (6 km). Velká šumavská lyžařská střediska jsou vzdálena 30 až 50 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zavlekov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rekreačních rybnících Hnačov (1 km) a Valcha (4 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (18 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Krutěnicích (6 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Plánici (5 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Horažďovicích (18 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Zavlekov: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Klatovy, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Zavlekov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Zavlekov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace