Penzion Vrchlabí

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Lyžování v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo penzionu: 0780a

Pronájem penzionu Vrchlabí - podrobný popis

Penzion se 4 apartmány leží v Hořejším Vrchlabí v pěkném horském prostředí s pěkným výhledem na Labe. Apartmán A: 2-pokojový apartmán (52 m2) pro 7 osob se nachází v přízemí. Vstup do kuchyně (15 m2), v které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. 2 ložnice: 1/ (25 m2) s manželskou postelí, 2 lůžky, TV+SAT, stolem a židlemi, 2/ (12 m2) s lůžkem a patrovou postelí. Z obou ložnic vstup na terasu. Ke každé ložnici patří koupelna se sprchovým koutem a WC. Nekuřácký objekt. Na společném pozemku penzionu je k dispozici bazén (Ø 4,5 m, hloubka 1 m), venkovní posezení, krb, pískoviště a prolézačky pro děti. Neoplocené parkování u objektu (pro každý apartmán 2 parkovací místa).

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Les u objektu Les je od penzionu vzdálen asi 300 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Vrchlabí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Vrchlabí

Známé turistické centrum Vrchlabí leží v jižní části Krkonoš, je spojnicí mnoha turistických tras, v zimě odtud není daleko ke známým lyžařským střediskům (Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Benecko). Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupaliště v místě (3 km). Tenisové kurty (3 km), posilovna (2 km) v místě. Krytý bazén v Jilemnici (8 km), krytý aquapark ve Špindlerově Mlýně (12 km). Jízda na koni ve Strážném (3 km). Golf v Prosečném (8 km). Nákupy a restaurace (0,3 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, Malý Žalý, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Vrchlabí a Jilemnice (Muzeum Krkonoš), Bozkovská dolomitová jeskyně, Pecka (zřícenina hradu), Dvůr Králové nad Labem (Safari Park), Český ráj.

Lyžování v okolí

Herlíkovice (0,8 km) (540-1019 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 12,7 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28,2 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn-Svatý Petr (12 km) (715 - 1310 m. n. m.): 5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko první kategorie v ČR.

Lázně v okolí

Janské Lázně (18 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Vrchlabí

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (3 km), krytý bazén v Jilemnici (8 km), krytý aquapark ve Špindlerově Mlýně (12 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Strážném (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (3 km)
Golf v okolí Golf v Prosečném (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (2 km)

Dotazy k pronájmu penzionu Vrchlabí Položit dotaz

Vloženo: 23.7.2012

Dobry den,
je bylo by mozne ubytovani pro 7osob v terminu 17.-19.8.2012?
dekuji za informace
Zouharova
Vážená paní Zouharová,


děkujeme Vám za váš zájem o penzion 0780a Vrchlabí.


V hlavní letní sezóně nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, kratší pobyt bohužel objednat nalze. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Seznam turistických cílů v okolí penzionu Vrchlabí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace