Chata Veselíčko

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1247

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Veselíčko - podrobný popis

2 jednoduše zařízené 2-pokojové chatky (každá cca. 32 m2), které se pronajímají společně pro maximální počet 8 osob (např. 2 rodiny), leží ve velké zahradě na kraji obce. Každá chatka má kapacitu 4 osob. Vybavení chatek je zcela stejné a to následovně: Vstup do malého obytného pokoje s posezením a TV. V kuchyni je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, minitrouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Ložnice se 2 patrovými postelemi. El. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (zahrada je oplocena pouze ze 3 stran) (1200 m2) se nachází přístřešek s venkovním posezením a přenosným elektrickým grilem, další venkovní posezení se slunečníkem a hry (šipky, petanque). Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je vzdálen od chaty asi 300 m.
Dobře vybavená kuchyně Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Bernarticích (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Veselíčko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Veselíčko

Vesnička Veselíčko leží téměř na půlce cesty mezi městy Písek a Tábor. Přehrada Orlík (26 km2 vodní plochy) je vzdálena asi 8 km. Místo je vhodné k odpočinku, cykloturistice, vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání, vodní sporty a rybaření v Podolsku u Orlické přehrady (8 km). Přírodní koupání také na rybníku Pilný (2 km) nebo na rybníku Ostrov (2 km). Koupaliště, tenisové kurty a posilovna v Milevsku (7 km). Krytý bazén a squash v Písku (22 km). Jízda na koni v Přeštěnicích (11 km). Golf v Kestřanech (26 km). Restaurace a nákupy v Bernarticích (3 km). Turistické cíle: Jestřebice (rozhledna Kupa), Milevsko (premonstrátský klášter), Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Blatná (zámek), Březnice (zámek), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Sezimovo Ústí (vila bývalého prezidenta Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Veselíčko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání, vodní sporty a rybaření v Podolsku u Orlické přehrady (8 km). Přírodní koupání také na rybníku Pilný (2 km) nebo na rybníku Ostrov (2 km). Koupaliště v Milevsku (7 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Orlické přehradě (8 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Přeštěnicích (11 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Milevsku (7 km)
Golf v okolí Golf v Kestřanech (26 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Milevsku (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Veselíčko: Chata Jižní Čechy, Chata přehrada Orlík, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Veselíčko Položit dotaz

Vloženo: 26.6.2014

Je volný termín od 26. 7. -2.8. 2014 pro 2 rodiny.Cen je pro obě rodiny_ Děkuji

Vážená paní Poledníková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1247 Veselíčko.

Termín 26.7.-2.8.2014 je zatím volný.

Cena: 13.363,- Kč/2 chatky/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace