Zobrazit na mapě

Lázeňský areál Bechyně

Turistické zajímavosti

Léčivé účinky pramenů v lázeňském městě Bechyně jsou známé již od 16. století. Lázeňské domy, které si dnes mohou návštěvníci Bechyně prohlédnout, pocházejí ze století devatenáctého.

Léčba v Bechyni se specializuje hlavně na choroby pohybového ústrojí. Hlavním léčebným prostředkem je slatina z nedalekých Komárovských blat.

Celý lázeňský areál leží na kraji města v příjemném nerušeném prostředí. Tvoří jej několik budov. Středem celého komplexu je lázeňský dům Olga, ve kterém je umístěna většina léčebných procedur a také wellness centrum.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Lázeňský areál Bechyně je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Lázeňský areál Bechyně je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 60x

Rezervováno 13. 6.

Kompletně zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (vířivka, pergola, gril, ohniště) leží na okraji lázeňského města na atraktivním místě v podzámčí jen 100 m od řeky Lužnice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2164

Dnes zobrazeno 29x

Pěkná rekreační chata leží na neoploceném pozemku (zastřešené posezení, krb) v tiché chatové osadě v atraktivní lokalitě přímo u řeky Lužnice (ideální pro rybáře a vodáky) jen 6 km od Bechyně.

4 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1712

Dnes zobrazeno 15x

Pěkná rekreační chata leží na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v tiché chatové osadě v malebné jihočeské lokalitě přímo u řeky Lužnice (ideální pro rybáře a vodáky) jen 6 km od Bechyně.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1711

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (terasa s posezením, ohniště) v chatové osadě pod lesem v atraktivní malebné oblasti u řeky Lužnice (přírodní koupání a rybaření) jen 6 km od Bechyně.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1809

Dnes zobrazeno 9x

Stylová nadstandardně zařízená chalupa resp. zrekonstruovaný bývalý mlýn leží v oplocené zahradě (posezení, gril) v malebné rekreační oblasti přímo na břehu řeky Lužnice (koupání, rybaření).

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1170

Prohlíželo 151 lidí

Zcela samostatná zadní polovina chalupy k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, plocha pro míčové hry, ruské kuželky, posezení, ohniště) v tiché obci jen 7 km od lázní Bechyně.

4 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 0911

Dnes zobrazeno 24x

Velmi pěkná chalupa k pronájmu s obytnou kuchyní (kachlová pec) v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, posezení, gril) v malebné lokalitě na kraji malé vesničky jen 2 km od Orlické přehrady.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1616

Dnes zobrazeno 9x

Nová velmi pěkná chata k pronájmu s terasou (posezení, gril) leží v chatové osadě u lesa na okraji obce v atraktivní lokalitě nedaleko soutoku řek Vltavy a Lužnice (ideální revír pro rybáře).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2040

Akceptované poukázky a asociace