Chata Velké Popovice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1037

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Velké Popovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (70 m2) pro 6 osob v chatové oblasti nedaleko lesa. Chodba. V obytné kuchyni (18 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, jídelní kout, kamna, TV a rádio. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Ložnice (6 m2) s dvojlůžkem. Z chodby vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí další 2 ložnice: 1/ (10 m2) s dvojlůžkem a 2/ (13 m2) se 2 lůžky. Topení: el. přímotopy nebo dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), elektronické šipky, venkovní posezení, přenosný gril, florbal (malé branky, hokejky) a 2 zahradní lehátka. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 200 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Popis objektu majitelem

Svou chatu doporučuji těm, kteří chtějí prožít příjemnou klidnou dovolenou v útulném prostředí mé skromné chaty, která nabízí soukromí, pohodu a standard vybavení k fajn odpočinku. Spíše bych ji dopodručila rodině s dětmi a lidem středního a staršího věku.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Popovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Popovice

Obec Velké Popovice se nachází v mírně zvlněné krajině cca. 20 km jihovýchodně od Prahy v mikroregionu zvaném Ladův kraj. Pěkná krajina s četnými lesy je oblíbenou rekreační oblastí a je vhodná k turistice (např. naučné stezky Mikešova cesta nebo Krajinou barona Ringhoffera) i cykloturistice. Místo je zároveň ideální k výletům do hlavního města Prahy, ale i za dalšími cíli v celém Středočeském kraji. Koupání v Čestlicích (12 km) v Aquapalace (největší aquapark ve střední Evropě, vodní atrakce, tobogány). Tenisové kurty v Kamenici (5 km). Posilovna a rybaření v místě (1,5 km). Golf ve Štiříně (5 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Velké Popovice (exkurze do místního pivovaru), Hrusice (památník Josefa Lady), Praha (Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Prašná brána, Národní divadlo, Národní muzeum, …), Průhonice (zámek s rozsáhlým parkem), Konopiště (zámek), Karlštejn (hrad), Koněpruské jeskyně, vodní nádrž Slapy, Sázava (klášter), Český Šternberk (hrad).

Tipy od majitele

Kromě malebného okolí vhodného k procházkám lesem, houbaření, cykloturistice a rybaření je zajímavá také samostná obec Velké Popovice. Místní známý pivovar zde nabízí exkurze a má i svou restauraci. Dále je zde možno sportovat ve fitku nebo si lze vyzkoušet Floating. Nedaleký nově vybudovaný aquapark Aquapalace v Čestlicích nabízí pro Vás i Vaše děti krásný vodní ráj. K navštívení doporučuji také zámek a zámeckou zahradu v Průhonicích a zámek Konopiště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Popovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Aquapalace v Čestlicích (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (1,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Kamenici (5 km)
Golf v okolí Golf ve Štiříně (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1,5 km)

Dotazy k pronájmu chaty Velké Popovice Položit dotaz

Vloženo: 12.3.2014

dobrý den, chtěla bych si zarezervovat pronájem od 2.8. do 9.8.2014. děkuji za odpověď. syptáková

Vážená paní Syptáková,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1037 Velké Popovice. Termín od 2.8. do 9.8.2014 je předběžně volný. V případě zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes naše webové stránky - chata 1037 Velké Popovice - rezervační formulář, ceník, volné termíny.Seznam turistických cílů v okolí chaty Velké Popovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace