Obce a města

Dominantou hlavního města Prahy je samozřejmě Pražský Hrad. Pro veřejnost je přístupný Starý královský palác, Obrazárna, Katedrála Svatého Víta a Rožmberský palác. Nejatraktivnějším místem pro návštěvníky Prahy je bezesporu Karlův most s jeho třiceti sochami a dvěma krásnými věžemi, na které lze vystoupat. Na Staroměstském náměstí každou celou hodinu mohou turisté pozorovat, jak na orloji ožijí postavy dvanácti apoštolů.

Václavské náměstí a pěší zóna zvou k nákupům v mnoha luxusních obchodech. Po Národní třídě je možné dojít k Vltavě k okouzlující budově Národního divadla. V Praze najdou návštěvníci také botanickou zahradu, krásnou zoologickou zahradu, mnoho muzeí, galerií a parků. K hromadné dopravě slouží především metro, dále tramvaje a autobusy.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Praha je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Praha je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 97 lidí

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína) v chatové oblasti na okraji Prahy s dobrou dostupností do centra (spojení MHD). Aquapark Aquapalace 16 km.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 0549

Prohlíželo 95 lidí

Rezervováno 14. 6.

Stylová nově zrekonstruovaná chalupa s oplocenou zahrádkou (koupací jezírko, terasa s posezením, gril) v atraktivní lokalitě CHKO Český kras jen 8 km od hradu Karlštejn a jen 23 km od centra Prahy.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1615

Prohlíželo 129 lidí

Kvalitně velmi pěkně zařízený 4-pokojový rekreační dům k pronájmu leží v pečlivě udržované oplocené zahradě (posezení, krb, ohniště) v malé tiché obci v mikroregionu Ladův kraj jen 20 km od Prahy.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1707

Prohlíželo 183 lidí

Vkusně a útulně zařízená chalupa k pronájmu (ideální k rodinné relaxaci) leží v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, posezení, ohniště) s mnoha přírodními zákoutími na okraji městečka.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2111

Prohlíželo 376 lidí

Rezervováno včera

Luxusně zařízená novostavba k pronájmu s terasou (zapuštěný bazén, posezení) leží na udržované a oplocené zahradě v obci na řece Sázavě s možnostmi výletů krajinou Posázaví ale i do hlavního města.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2114

Pěkný rekreační dům se 2 samostatnými apartmány (pronajímají se společně) s oploceným dvorkem (bazén, posezení, krb) na kraji obce jen 1,5 km od přehrady Slapy (koupání, vodní sporty, rybaření).

3 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1618

Prohlíželo 138 lidí

Zděný jednoduše zařízený rekreační objekt s malou oplocenou zahrádkou (gril) v okrajové části města asi 1 km od koupaliště. Ideální k poznávání krás CHKO Kokořínsko. Cykloturistika.

1 ložnice / max 3 osoby
číslo chaty: 1262

Dobře zařízená chalupa se saunou a s uzavřeným dvorkem (bazén, posezení, krb) v malé obci přímo pod horou Říp. Ideální k výletům do CHKO České Středohoří, Kokořínsko a do okolí Prahy.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 0971

Akceptované poukázky a asociace