Obce a města

Dominantou hlavního města Prahy je samozřejmě Pražský Hrad. Pro veřejnost je přístupný Starý královský palác, Obrazárna, Katedrála Svatého Víta a Rožmberský palác. Nejatraktivnějším místem pro návštěvníky Prahy je bezesporu Karlův most s jeho třiceti sochami a dvěma krásnými věžemi, na které lze vystoupat. Na Staroměstském náměstí každou celou hodinu mohou turisté pozorovat, jak na orloji ožijí postavy dvanácti apoštolů.

Václavské náměstí a pěší zóna zvou k nákupům v mnoha luxusních obchodech. Po Národní třídě je možné dojít k Vltavě k okouzlující budově Národního divadla. V Praze najdou návštěvníci také botanickou zahradu, krásnou zoologickou zahradu, mnoho muzeí, galerií a parků. K hromadné dopravě slouží především metro, dále tramvaje a autobusy.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Praha je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Praha je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Jednoduše zařízená chata leží v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína) v chatové oblasti na okraji Prahy s dobrou dostupností do centra (spojení MHD). Aquapark Aquapalace 16 km.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 0549

Prohlíželo 134 lidí

Jednoduše a skromně zařízená chata k pronájmu v duchu retro s velkým oploceným pozemkem (posezení, gril) leží na okraji obce jen 200 m od řeky Berounky a cca. 20 km od centra Prahy.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2173

Rezervováno 7. 8.

Stylová nově zrekonstruovaná chalupa s oplocenou zahrádkou (koupací jezírko, terasa s posezením, gril) v atraktivní lokalitě CHKO Český kras jen 8 km od hradu Karlštejn a jen 23 km od centra Prahy.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1615

Kvalitně velmi pěkně zařízený rekreační dům k pronájmu leží v pečlivě udržované oplocené zahradě (bazén, posezení, krb, ohniště) v malé tiché obci v mikroregionu Ladův kraj jen 20 km od Prahy.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1707

Rezervováno 8. 8.

Účelně zařízený rekreační dům (chalupa) k pronájmu s oploceným dvorem (houpačka, posezení s grilem) a výhledem na královský hrad Karlštejn. Ideální k poznávání krás CHKO Český kras a okolí Prahy.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2158

Útulně a vkusně vybavený rekreační dům (moderní chalupa) k pronájmu leží na oploceném pozemku (bazén, zahradní domek s kuchyní, gril, udírna) v malé obci jen 4 km od Berouna v CHKO Český kras.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2131

Prohlíželo 186 lidí

Rezervováno 8. 8.

Luxusně zařízená novostavba k pronájmu s terasou (zapuštěný bazén, posezení) leží na udržované a oplocené zahradě v obci na řece Sázavě s možnostmi výletů krajinou Posázaví ale i do hlavního města.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2114

Jednoduše zařízená rybářská chata k pronájmu leží na oplocené zahradě (venkovní kuchyně, posezení, gril, ohniště) s vlastním molem a loďkou přímo u řeky Sázavy. Ideální pro nenáročné rybáře.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2113

Akceptované poukázky a asociace