Chata Těšetice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1205

Rodinná dovolená

Chata na samotě


Pronájem chaty Těšetice - podrobný popis

Pěkně zařízená 5-pokojová chata (60 m2) pro 8 až 12 osob s vlastním vinným sklípkem na polosamotě nedaleko lesa. Vstup do velké obytné místnosti, která je vybavena kuchyňským a jídelním koutem, sedacím prostorem, krbovými kamny, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (4  hořáky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC  bojler 15 l (rychlý ohřev). Samostatné WC. 4 ložnice: 1/ se 2 patrovými postelemi, 2/ se 2  patrovými postelemi, 3/ s dvojlůžkem a 4/ s dvojlůžkem. Ložnice č. 2 je průchozí do malé chodbičky, odkud se vstupuje do ložnice č. 3 a 4 a do zahrady. Vytápění: dřevem v krbových kamnech + el. přímotopy. Na neoplocené zahradě (800 m2), která je však z větší části opticky chráněna zelení, se nachází zapuštěný bazén (průměr 4,6, hloubka 1,2 m se zastřešením), zastřešená pergola s venkovním posezením a zahradním krbem a dětský koutek (dětský domeček, houpačka, pískoviště). Před vstupem na zahradu chaty se nachází další venkovní posezení a vstup do soukromého vinného sklípku. Ve vinném sklípku je možnost posezení a degustace vína. Spotřeba vín je hrazena při ukončení pobytu. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný bazén (průměr 4,6 m, hloubka 1,2, možnost zastřešení).
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Prosiměřicích (2 km)
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se poskytuje pouze u týdenních pobytů!

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chaty Těšetice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chatě Těšetice.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Těšetice

Vesnička Těšetice leží ve vinařské oblasti cca. 10 km severovýchodně od Znojma. Mírně zvlněná krajina je vhodná k vinné cykloturistice i k vycházkám do přírody (např. k vodní nádrži Těšetice, k Bohunickému rybníku nebo k vodní nádrži Výrovice). Koupání na vodní nádrži Těšetice v místě (1 km) nebo na koupalištích v Banticích (2,5 km) nebo ve Znojmě (10 km). Tenisové kurty a golfové hřiště s výukovými programy pro začátečníky v místě (0,2 km) (pro ubytované na chatě sleva 10%). Rybaření v místě (1 km) na přehradě Těšetice. Jízda na koni v Lechovicích (5 km). Nákupy v místě (0,5 km), restaurace v Prosiměřicích (2 km). Turistické cíle: Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž), Národní park Podyjí, Vranovská přehrada (koupání, rybaření, plavba parníkem), Vranov nad Dyjí (zámek), Bítov (hrad), Cornštejn (zřícenina hradu), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Jevišovice (Starý zámek – expozice Moravského zemského muzea), Šatov (areál československého opevnění s pěchotním srubem MJ-S3 Zahrada), Mikulov (zámek, jeskyně Na Turoldu), CHKO Pálava; výlety do Rakouska (historické město Retz, hrad Hardegg, lázně Laa and der Thaya).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Těšetice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na vodní nádrži Těšetice v místě (1 km) nebo na koupalištích v Banticích (2,5 km) nebo ve Znojmě (10 km).
Rybaření v okolí Rybaření v místě (1 km) na přehradě Těšetice.
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lechovicích (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km)
Golf v okolí Golf v místě (0,2 km) - pro ubytované na chatě sleva 10%
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Těšetice: Chata Jižní Morava, Chata Znojemsko, Chata Znojmo, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Těšetice Položit dotaz

Vloženo: 6.1.2022

Dobrý den,prosím máte volné ještě nějaké termíny o prázdninách?Děkuji moc info.

Vážená paní Kreutzerová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1205 Těšetice. Je nám líto, ale tato chata již nemá přes letní prázdniny 2022 žádné volné termíny. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem.

Vloženo: 10.1.2020

Dobry den, mame zajem o ubytovani ve Vasi krasne chate, prosim o informaci zda je objekt pres Velikonoce volny a kolik by byla konecna cena za ubytovani. Dekuji. Jurikova

Vážená paní Juříková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1205 Těšetice. Vámi poptávaný termín na Velikonoce 2020 je předběžně volný. Cena za 1 noc činí 2.200,-Kč + poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Minimální délka pobytu na Velikonoce jsou 4 noci.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem.

Budete-li mít o rezervaci na konkrétním objektu vážný zájem, ověříme aktuální dostupnost u majitele objektu.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace