Zobrazit na mapě

Znojemské podzemí

Památky

Znojemské podzemí je nejen největší podzemní labyrint v naší zemi, ale patří i k nejrozlehlejším v celé střední Evropě. Celková délka čtyřpodlažního podzemí je třicet kilometrů. Návštěvníci si však mohou prohlédnout pouze trasu o délce jednoho kilometru.

Vstup do podzemí je na Slepičím trhu v domě číslo popisné 2. Součástí prohlídky Znojemského podzemí je také návštěva výstavy s názvem Tajemná podzemní expozice. K vidění je zde dobová alchymistická dílna a kobky středověkého vězení. Nejmenším návštěvníkům se jistě bude líbit oživlá skála a pohádkové bytosti. Znojemské podzemí je možné navštívit v měsících od dubna do října.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Znojemské podzemí je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Znojemské podzemí je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 202 lidí

Mimořádně atraktivní chata k pronájmu v oplocené pěkně udržované zahradě (zapuštěný bazén, kuželky, krb, terasa, posezení) v chatové osadě zcela na kraji města v cykloturisty oblíbené oblasti.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1460

Prohlíželo 91 lidí

Velmi pěkně zrekonstruovaná chalupa s uzavřeným dvorkem (posezení, gril, ohniště) leží v centru vinařské obce v atraktivní cykloturistické oblasti nedaleko historického města Znojma a NP Podyjí.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1902

Pěkná účelně zařízená chalupa k pronájmu s malým oploceným dvorkem (posezení, gril) leží v klidné části obce jen 500 m od místního koupaliště a jen 8 km od historického centra města Znojma.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1943

Prohlíželo 109 lidí

Velmi pěkně zařízená chata s vlastním vinným sklípkem na neoplocené zahradě (bazén, pergola s posezením a krbem, dětský koutek) na krásné polosamotě u lesa s okolím ideálním k cykloturistice.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chaty: 1205

Dnes zobrazeno 9x

Rezervováno dnes

Velmi pěkný rekreační dům (chalupa) k pronájmu s oplocenou zahradou (terasa, posezení, krb, trampolína, solární sprcha) leží v atraktivním jihomoravském regionu poblíž NP Podyjí a Vranovské přehrady.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2179

Dnes zobrazeno 9x

Kompletně zrekonstruovaná velmi pěkná chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (pergola, vířivka, gril, ohniště) v atraktivním jihomoravském regionu nedaleko NP Podyjí a Vranovské přehrady.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2010

Stylová chalupa se společenskou místností s kulečníkem, s uzavřeným dvorem (stolní tenis, posezení, ohniště) a s oplocenou zahradou (plocha pro míčové hry) k pronájmu v malé obci na Znojemsku.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1609

Mimořádně atraktivní chalupa s prostornou společenskou místností, sklepní vinárnou a wellness leží v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, trampolína, gril, posezení) jen 15 km od Vranovské přehrady.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 1901

Akceptované poukázky a asociace