Chata Dyjákovice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 18 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 2140

Poslední volné termíny v létě

Rodinná dovolená

Novinka 2021

Chata na víkend


Pronájem chaty Dyjákovice - podrobný popis

Velmi pěkně zařízený rekreační objekt leží na klidném místě na okraji obce Dyjákovice a pronajímá se pro max. 14 dospělých a 4 děti do 12 let. Objekt je tvořen atypicky chatou, letní obytnou budovu a 2 obytnými sudy a nabízí se vždy jako celek jedné skupině hostů.

Chata: Chata disponuje 2 vchody. Dolní vchod vede do nevelké společenské místnosti, která je vybavena stoly, lavicemi, kachlovými kamny a TV. Součástí společenské místnosti je také barovým pultem oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice. U společenské místnosti se nachází také samostatné WC s umyvadlem. Ze společenské místnosti se po schodišti sestupuje do vinného sklípku s příjemným posezením, kde lze ochutnávat místní vinné speciality. Horní vchod do chaty vede do podkroví do malé předsíňky, která ústí do pokoje s dvojlůžkem, rozkládací postelí pro 2 osoby, stolem, 4 židlemi, TV a klimatizační jednotkou. K pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC – bojler 80 l. Chata je nekuřácká. V chatě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI).

Letní obytná budova: Přízemí budovy tvoří společenská místnost, kuchyně a koupelna. Společenská místnost je vybavena stoly, lavicemi, krbovými kamny a TV. Za poplatek 200,-Kč/týden lze vypůjčit výčepní zařízení (po domluvě možnost zajištění piva a lima). V kuchyni je k dispozici plynová plotna (4 hořáky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem a WC – bojler 80 l. Z prostoru za společenskou místnosti vedou schody do podkroví, kde se nachází ložnice se 2 dvojlůžky, lůžkem s vysunovací přistýlkou a klimatizační jednotkou. V letní obytné budově je zavedeno připojení k internetu (WI-FI).

Obytný sud č. 1: Sud tvoří prostor s dvojlůžkem a 2 lůžky (lůžka jsou menší, vhodná pro děti). Sud je klimatizován.

Obytný sud č. 2: Sud tvoří prostor s dvojlůžkem a 2 vyvýšenými lůžky (vyvýšená lůžka jsou menší, vhodná pro děti). Sud je klimatizován. K sudům náleží přístavek se společnou koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, bojler 80 l) a 2 samostatnými WC.

Na z větší části oplocené zahradě (2000 m2), kde se nachází i sad s ovocnými stromy, mohou hosté využít zapuštěný bazén (cca. 4 x 3 x až 1,7 m), 2 terasy s venkovním posezením, gril s udírnou, ohniště s lavičkami, pískoviště a houpačky. Jízdní kola lze uschovat v garáži. Oplocené parkování (z toho 3 místa jsou zastřešená).

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný bazén (cca. 4 x 3 x až 1,7 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Oplocení zahrady je pouze ze 3 stran.
Klimatizace Ano
Dobře vybavená kuchyně Kuchyňský kout ve společenské místnosti v chatě: sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice. Kuchyně v letní obytné budově: plynová plotna (4 hořáky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Jaro 2024 23.3.2024 29.6.2024 26 600 Kč
Léto 2024 29.6.2024 31.8.2024 28 994 Kč
Podzim 2024 31.8.2024 26.10.2024 26 600 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dyjákovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Jaro 2024

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
22.6.2024 29.6.2024 26 600 Kč Rezervovat

Podzim 2024

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
31.8.2024 7.9.2024 26 600 Kč Rezervovat
21.9.2024 28.9.2024 26 600 Kč Rezervovat
19.10.2024 26.10.2024 26 600 Kč Rezervovat

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od září do listopadu 2024.

S předstihem si můžete plánovat také víkendový pobyt na chatě na jaře 2025.

Chata  Dyjákovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 5 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Dyjákovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Dyjákovice

 • Vinařská obec Dyjákovice je nejteplejší obcí v České republice a leží v malebné jihomoravské krajině poblíž hranic s Rakouskem cca. 23 km jihovýchodně od historického města Znojma. Dyjákovice jsou ideálním místem pro cyklovýlety po místních vinných stezkách, které mají propojení až do Rakouska, pro výlety do Národního parku Podyjí, k Vranovské přehradě nebo na Pálavu. Velkým lákadlem pro návštěvníky tohoto regionu je Znojemské historické vinobraní i další akce zaměřené na lidovou a vinařskou kulturu v kraji. Koupání v krytých bazénech v Božicích (10 km) a v Hrušovanech nad Jevišovkou (15 km), na koupališti ve Znojmě (23 km) nebo v aquaparcích v Laa an der Thaya v Rakousku (11 km) a v Pasohlávkách (Aqualand Moravia) (34 km). Tenisové kurty, posilovna a squash ve Znojmě (23 km). Jízda na koni v Hrušovanech nad Jevišovkou (15 km). Rybaření na řece Dyji (od 5 km). Nákupy a restaurace (1 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Slup (vodní mlýn),
 • Chvalovice (Dětský zábavní park),
 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Loucký klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž),
 • Šatov (areál československého opevnění s pěchotním srubem MJ-S3 Zahrada, Malovaný sklep),
 • Hatě - Excalibur city (zábavní a nákupní komplex),
 • Národní park Podyjí (unikátní vinice Šobes, turistické stezky s krásnými vyhlídkami na řeku Dyji),
 • Vranovská přehrada (koupání, rybaření, plavba lodí),
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Bítov (hrad, rozhledna Rumburak),
 • Cornštejn (zřícenina hradu),
 • Jaroměřice nad Rokytnou (zámek),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • vodní dílo Nové Mlýny (koupání, vodní sporty, rybaření, plavba lodí),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Moravský Krumlov (zámek),
 • Ivančice (památník Alfonse Muchy, Expozice Vladimíra Menšíka, rozhledna Réna),
 • Oslavany (Muzeum hornictví a energetiky, těžní věž Kukla),
 • Dolní Kounice (zřícenina kláštera Rosa coeli),
 • výlety do Rakouska (historické město Retz, hrad Hardegg, lázně Laa and der Thaya, zřícenina hradu Staatz, hlavní město Vídeň).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dyjákovice

Cyklotrasy v okolí Okolí obce Dyjákovice a celá jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice. Přes obec vede hned několik významných cyklotras. Jedná se o tyto cyklotrasy Moravská vinná, Po rovince, Greenway P-W, EV13 a č. 48.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v krytých bazénech v Božicích (10 km) a v Hrušovanech nad Jevišovkou (15 km), na koupališti ve Znojmě (23 km) nebo v aquaparcích v Laa an der Thaya v Rakousku (11 km) a v Pasohlávkách (Aqualand Moravia) (34 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Dyji (od 5 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Hrušovanech nad Jevišovkou (15 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Znojmě (23 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (23 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dyjákovice: Chata Jižní Morava, Chata Znojemsko, Chata Znojmo, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dyjákovice Položit dotaz

Vloženo: 20.9.2023

Dobrý den..jen jsem se chtěl ujistit,že termín 20.7.-27.7.2024 je opravdu obsazeny? Děkuji za info a přeji hezký zbytek dne Jeřábek

Vážený pane Jeřábek,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 2140 Dyjákovice.

Je nám líto, ale termín od 20.7. - 27.7.2024 je obsazený. Zatím volné termíny jsou od 3.8. - 10.8.2024 a

od 24.8. - 31.8.2024, ostatní týdny v létě 2024 jsou obsazené.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás můžete kontaktovat telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.


Hodnocení Hodnoceno 21×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Monika R. 5. 6. 2024

Majitel, chata, okolí prostě vše na co si vzpomenete je super. Moc rádi se s dětmi vracíme

Luboš M. 29. 8. 2023

Hezké místo, krásná zahrada a bazén.

Chybělo nám pohodlnější sezení pro starší generaci - malý gaučík, nebo jednoduchá sedací souprava

Zobrazit všechny hodnocení

Seznam turistických cílů v okolí chaty Dyjákovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace