Zobrazit na mapě

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko

Turistické zajímavosti

Voda v aquaparku v Laa and der Thaya pochází z termálního pramene o teplotě 42 stupňů Celsia, která obsahuje sodík, chlorid, jód a další minerály. Přispívá k léčbě krevního oběhu, gynekologických, kožních a neurologických problémů. Kromě bazénů pro plavce a bazénu s teplou slanou vodou zde návštěvníci naleznou parní lázně, sauny, vířivky, vanové lázně, solnou jeskyni a masáže.

Součástí aquaparku je i kino, zimní zahrada, restaurace a asijský chrám rozjímání.  Děti zde naleznou svůj vodní svět s mnoha atrakcemi. Návštěvníci jistě ocení i saunové ceremoniály a kosmetické procedury, nebo nejrůznější typy vyhřívaných odpočíváren.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 125 lidí

Pěkně zařízený rekreační objekt k pronájmu s letní společenskou místností a 2 obytnými sudy leží ve velké zahradě (bazén, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) na klidném místě na okraji obce.

4 ložnice / max 18 osob
číslo chaty: 2140

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434

Velmi pěkná chata leží v oplocené zahradě (posezení, krb, dětský koutek) na okraji obce v blízkosti vinných sklepů a vinic v atraktivní lokalitě nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavou.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1804

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Velmi pěkně zařízená chata s vlastním vinným sklípkem na neoplocené zahradě (bazén, pergola s posezením a krbem, dětský koutek) na krásné polosamotě u lesa s okolím ideálním k cykloturistice.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chaty: 1205

Pěkně zařízená chata k pronájmu s malou zahradou (terasa s posezením) leží v atraktivní oblasti přímo pod Pálavou v blízkosti Novomlýnských nádrží jen 12 km od Mikulova. Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1909

Nový luxusní rekreační domek s terasou nabízí komfortní pronájem v prázdninovém rekreačním areálu (dětské hřiště, stolní tenis) na kraji vinařské obce v atraktivní lokalitě Lednicko-valtického areálu.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1605

Velmi pěkně zrekonstruovaná chalupa s uzavřeným dvorkem (posezení, gril, ohniště) leží v centru vinařské obce v atraktivní cykloturistické oblasti nedaleko historického města Znojma a NP Podyjí.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1902

Akceptované poukázky a asociace