Zobrazit na mapě

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko

Turistické zajímavosti

Voda v aquaparku v Laa and der Thaya pochází z termálního pramene o teplotě 42 stupňů Celsia, která obsahuje sodík, chlorid, jód a další minerály. Přispívá k léčbě krevního oběhu, gynekologických, kožních a neurologických problémů. Kromě bazénů pro plavce a bazénu s teplou slanou vodou zde návštěvníci naleznou parní lázně, sauny, vířivky, vanové lázně, solnou jeskyni a masáže.

Součástí aquaparku je i kino, zimní zahrada, restaurace a asijský chrám rozjímání.  Děti zde naleznou svůj vodní svět s mnoha atrakcemi. Návštěvníci jistě ocení i saunové ceremoniály a kosmetické procedury, nebo nejrůznější typy vyhřívaných odpočíváren.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 110 lidí

Rezervováno 29. 7.

Pěkně zařízený rekreační objekt k pronájmu s letní společenskou místností a 2 obytnými sudy leží ve velké zahradě (bazén, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) na klidném místě na okraji obce.

4 ložnice / max 18 osob
číslo chaty: 2140

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434

Prohlíželo 158 lidí

Rezervováno 28. 7.

Mimořádně atraktivní zrekonstruovaná chalupa ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, gril) v klidné malé obci v oblasti plné cyklostezek jen 16 km od CHKO Pálava.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 0215

Velmi pěkná chata leží v oplocené zahradě (posezení, krb, stolní tenis, vířivka) na okraji obce v blízkosti vinných sklepů a vinic v atraktivní lokalitě nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavou.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1804

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Velmi pěkná rekreační chalupa se zcela uzavřeným dvorem (šipky, ruské kuželky, zahradní domeček s udírnou, posezení) v obci jen 3 km od přehrady Nové Mlýny a jen 7 km od Mikulova (zámek).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0525

Prohlíželo 102 lidí

Velmi pěkně zařízená chata s bazénem a stolním tenisem na konci obce u vinohradu s úžasným výhledem na Novomlýnské nádrže (koupání) a Děvín v CHKO Pálava jen 7 km od Mikulova (zámek).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 0664

Mimořádně atraktivní chata k pronájmu v oplocené pěkně udržované zahradě (zapuštěný bazén, kuželky, krb, terasa, posezení) v chatové osadě zcela na kraji města v cykloturisty oblíbené oblasti.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1460

Akceptované poukázky a asociace