Zobrazit na mapě

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko

Turistické zajímavosti

Voda v aquaparku v Laa and der Thaya pochází z termálního pramene o teplotě 42 stupňů Celsia, která obsahuje sodík, chlorid, jód a další minerály. Přispívá k léčbě krevního oběhu, gynekologických, kožních a neurologických problémů. Kromě bazénů pro plavce a bazénu s teplou slanou vodou zde návštěvníci naleznou parní lázně, sauny, vířivky, vanové lázně, solnou jeskyni a masáže.

Součástí aquaparku je i kino, zimní zahrada, restaurace a asijský chrám rozjímání.  Děti zde naleznou svůj vodní svět s mnoha atrakcemi. Návštěvníci jistě ocení i saunové ceremoniály a kosmetické procedury, nebo nejrůznější typy vyhřívaných odpočíváren.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Laa an der Thaya - aquapark Rakousko je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 8x

Rezervováno včera

Pěkně zařízený rekreační objekt k pronájmu s letní společenskou místností a 2 obytnými sudy leží ve velké zahradě (bazén, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) na klidném místě na okraji obce.

4 ložnice / max 18 osob
číslo chaty: 2140

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434
V bezprostřední blízkosti hraničního přechodu Hevlín se nachází malé rakouské městečko, které se v českém překladu jmenuje Láva nad Dyjí. Jeho největším turistickým lákadlem je bezesporu aquapark. Za svůj vznik vděčí termálnímu pramenu objevenému v roce 1992.

Kvalitně zařízená chata k pronájmu se zastřešenou terasou (posezení, gril) leží na okraji vinařské obce v atraktivní lokalitě pod Pálavou nedaleko od Novomlýnských nádrží. Ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2402

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Dnes zobrazeno 8x

Velmi pěkná rekreační chalupa se zcela uzavřeným dvorem (šipky, ruské kuželky, zahradní domeček s udírnou, posezení) v obci jen 3 km od přehrady Nové Mlýny a jen 7 km od Mikulova (zámek).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0525

Pěkně zařízená chata k pronájmu s malou zahradou (terasa s posezením) leží v atraktivní oblasti přímo pod Pálavou v blízkosti Novomlýnských nádrží jen 12 km od Mikulova. Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1909

Nový pěkně zařízený apartmán s terasou (venkovní posezení, gril) leží v rekreačním areálu se 4 apartmány na atraktivním místě pod Pálavou s kouzelným výhledem na dolní Novomlýnskou nádrž.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2365c

Nový pěkně zařízený apartmán s terasou (venkovní posezení, gril) leží v rekreačním areálu se 4 apartmány na atraktivním místě pod Pálavou s kouzelným výhledem na dolní Novomlýnskou nádrž.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2365d

Akceptované poukázky a asociace