Zobrazit na mapě

Rozhledna U Křížku u Drnholce

Dřevěná rozhledna U Křížku u Drnholce má výšku téměř 11 m. Vyhlídková plošina je dostupná po 52 ocelových schodech. Kdo je zvládne, má před sebou krásný výhled do všech stran. Největší dominantou výhledu je kostel Nejsvětější Trojice v Drnholci a za ním vystupující Pavlovské vrchy (CHKO Pálava). Krásně lze dohlédnout i na rakouskou stranu, na města Hrušovany nad Jevišovkou a na Znojmo nebo na rozhlednu Výhon u Židlochovic či rozhlednu Na Hlíně u Ivančic. Fouká-li vítr, rozhledna krásně zpívá.

Rozhledna U Křížku je volně přístupná. Lze sem dojít pěšky, přijet na kole nebo i autem.

Fotogalerie - Rozhledna U Křížku u Drnholce

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna U Křížku u Drnholce je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna U Křížku u Drnholce je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434

Velmi pěkná chata leží v oplocené zahradě (posezení, krb, dětský koutek) na okraji obce v blízkosti vinných sklepů a vinic v atraktivní lokalitě nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavou.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1804

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Pěkně zařízená chata k pronájmu s malou zahradou (terasa s posezením) leží v atraktivní oblasti přímo pod Pálavou v blízkosti Novomlýnských nádrží jen 12 km od Mikulova. Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1909

Pěkně zařízený apartmán (vejmínek chalupy) k pronájmu se samostatnou předzahrádkou a samostatným vchodem leží v obci v atraktivním regionu severního Znojemska. Ideální k cykloturistice.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2221

Velmi pěkná chata k pronájmu s vinným sklípkem a oplocenou zahrádkou s terasou (posezení, gril) leží na okraji obce v uličce s vinnými sklípky v atraktivním regionu severního Znojemska.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2003

Prohlíželo 125 lidí

Pěkně zařízený rekreační objekt k pronájmu s letní společenskou místností a 2 obytnými sudy leží ve velké zahradě (bazén, posezení, gril, ohniště, vyžití pro děti) na klidném místě na okraji obce.

4 ložnice / max 18 osob
číslo chaty: 2140

Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorkem (posezení, krb) na kraji obce jen 500 od přehrady Nové Mlýny v těsné blízkosti CHKO Pálava a jen 8 km od Lednicko-valtického areálu.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1310

Akceptované poukázky a asociace