Zobrazit na mapě

Novomlýnské nádrže

Vodní nádrže

Komplex Novomlýnských nádrží na ploše 3226 ha je největším zimovištěm severských druhů divokých hus, kterých sem přilétá na 30 tisíc. Zimuje zde i několik desítek mořských orlů a vidět zde návštěvníci mohou taky mnohatisícové kolonie racků a dalších druhů vodních ptáků.

Oblast Novomlýnských nádrží je oblíbeným rekreačním místem, kde návštěvníci najdou kromě koupání a odpočinku i mnoho možností sportovního vyžití např. tenis, volejbal, jachting a surfování. Rovněž milovníci rybaření si zde přijdou na své.

Největším rekreačním centrem jsou Pasohlávky u Mušovské nádrže, kde návštěvník najde několik kempů, letní kino, pořádají se zde taneční večery a mnoho možností zábavy zde najdou i rodiny s dětmi.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Novomlýnské nádrže je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Novomlýnské nádrže je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 95 lidí

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (posezení, gril) v atraktivní lokalitě jen 500 m od přehrady Nové Mlýny, 3 km od aquaparku v Pasohlávkách a 7 km od Pálavy.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1304

Prohlíželo 110 lidí

Velmi pěkná chata leží v oplocené zahradě (posezení, krb, dětský koutek) na okraji obce v blízkosti vinných sklepů a vinic v atraktivní lokalitě nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavou.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1804

Prohlíželo 142 lidí

Velmi pěkná rekreační chalupa se zcela uzavřeným dvorem (šipky, ruské kuželky, zahradní domeček s udírnou, posezení) v obci jen 3 km od přehrady Nové Mlýny a jen 7 km od Mikulova (zámek).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0525

Pěkně zařízená chata k pronájmu s malou zahradou (terasa s posezením) leží v atraktivní oblasti přímo pod Pálavou v blízkosti Novomlýnských nádrží jen 12 km od Mikulova. Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1909

Prohlíželo 284 lidí

Mimořádně atraktivní zrekonstruovaná chalupa ve velké oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, gril) v klidné malé obci v oblasti plné cyklostezek jen 16 km od CHKO Pálava.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 0215

Prohlíželo 112 lidí

Stylová velmi pěkná samostatně stojící chalupa k pronájmu s kvalitně zařízeným interiérem a s velkou oplocenou terasou (posezení, gril) na kraji malé obce v regionu ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1434

Pěkně zařízený apartmán (vejmínek chalupy) k pronájmu se samostatnou předzahrádkou a samostatným vchodem leží v obci v atraktivním regionu severního Znojemska. Ideální k cykloturistice.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 2221

Prohlíželo 173 lidí

Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorkem (posezení, krb) na kraji obce jen 500 od přehrady Nové Mlýny v těsné blízkosti CHKO Pálava a jen 8 km od Lednicko-valtického areálu.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1310

Akceptované poukázky a asociace