Zobrazit na mapě

Adrenalin a lanový park - Dolní Morava

Turistické zajímavosti

Adrenalin a lanový park nabízí 5 tras různých obtížností, pro středně pokročilé až po profíky, samozřejmostí je i dětský okruh. Doporučujeme zdolat adrenalinový okruh s lanovými přejezdy. Nemusíte mít obavy, instruktoři vás zasvětí a jako první můžete dát zkušební okruh. 

Oblíbená je adrenalinová věž, vysoká 14 metrů, zdolat na ní můžete hned 4 atrakce. Pro lanové a adrenalinové nadšence tu je horolezecká stěna, lanovka, věž Power Fan nebo houpačka Double Big Swing. Cítíte se na skok volným pádem? Nebojte, bezpečně dopadnete do měkkého vzduchového polštáře.

V blízkém sousedství je Mamutíkův vodní park, kde si rodiče odpočinou a děti se vyřádí po zbytek dne.

V atraktivní oblasti Dolní Morava nabízíme chaty a chalupy pro ubytování v každém ročním období, prohlédněte si nabídky Dolní Morava a Ubytování Dolní Morava s dětmi.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Adrenalin a lanový park - Dolní Morava je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 94 lidí

Rezervováno včera

Velmi pěkně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (posezení, krb) na malebném místě na okraji horské obce nedaleko lesa na úpatí Kralického Sněžníku jen 3 km od Stezky v oblacích.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1158

Jednoduše a účelně zařízená chata s infrasaunou, terasou (posezení, krb) a bazénem na horním konci horské osady nedaleko lesa s krásným výhledem na okolní hory a ideálními podmínkami k turistice.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1239
Adrenalin a lanový park nabízí 5 tras různých obtížností pro celou rodinu i dětský okruh.

Prohlíželo 97 lidí

Pěkná účelně zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril) na okraji horské osady v turisty přitažlivé oblasti na rozhraní mezi Jeseníky a masívem Králického Sněžníku.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2448

Prohlíželo 122 lidí

Rezervováno 12. 6.

Stylová účelně zařízená chalupa s hernou (kulečník, stolní fotbálek) ve velké zahradě (zapuštěný bazén, tenisový kurt, stolní tenis) leží na horním konci obce na kouzelném místě u lesa a louky.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 9540

Prohlíželo 234 lidí

Nová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s hernou (kulečník) a velkou neoplocenou zahradou (bazén, vířivý sud, trampolína, terasa, gril) leží na malebné polosamotě na okraji obce s výhledem na hory.

5 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2034

Stylově zrekonstruovaná atraktivní chata se sportovní místností (kulečník, stolní tenis) a wellness koupelnou (vířivá vana, sauna) na neoploceném pozemku v pěkném místě na kraji malé horské osady.

5 ložnic / max 15 osob
číslo chaty: 1468

Prohlíželo 125 lidí

Nová kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s infrasaunou v zahradě s bazénem a pergolou (posezení, gril) leží v okrajové části města v dosahu mnoha turistických cílů (Kralický Sněžník, Suchý vrch, …).

6 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2033

Pěkná jednoduše zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, hřiště, terasa s posezením, krb) se nachází na polosamotě na kraji obce s možností krásných výletů do Jeseníků i Orlických hor.

3 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 1634

Akceptované poukázky a asociace