Chalupa Smržov

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0967

Náš tip

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Smržov - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná typicky jihočeská chalupa resp. samostatná 2-pokojová zadní část chalupy (48 m2) pro 3 až 5 osob v malé obci. Vchod do průchozí kuchyně (16 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, sporák na tuhá paliva, jídelní kout a rádio. Průchozí obytný pokojík (10 m2) (od kuchyně není oddělen dveřmi) je vybaven sedacím koutem (rozkl. gauč pro 1 až 2 osoby), TV a DVD přehrávačem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Ložnice (16 m2) s dvojlůžkem, lůžkem a krbovými kamny. Na šlechtěném travnatém uzavřeném dvoře (200 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m), zahradní nábytek, přenosný gril a pískoviště. Oplocené parkování. V přední, zcela samostatné části chalupy bydlí majitel. Dvůr zadní části chalupy je od majitelovy části dvora oddělen rákosovým plotem. Majitel neporušuje soukromí klientů! Na zadní část dvoru vstupuje pouze po domluvě s klientem a pouze v případě udržování zahrady.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Objekt bez majitele V přední, zcela samostatné části chalupy bydlí majitel. Dvůr zadní části chalupy je od majitelovy části dvora oddělen rákosovým plotem. Majitel neporušuje soukromí klientů! Na zadní část dvoru vstupuje pouze po domluvě s klientem a pouze v případě udržování zahrady.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lomnici nad Lužnicí (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 18,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Smržov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Smržov je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 200,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Smržov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Smržov

Vesnička Smržov leží v krásné rovinaté krajině CHKO Třeboňsko v blízkosti rybníka Dvořiště asi 14 km severozápadně od Třeboně. Okolí je ideální k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupání a vodní sporty v rybníku Dvořiště (1 km). Rybaření v rybníku ve Smržově (0,1 km) – možnost zakoupení povolenky přímo ve Smržově. Krytý bazén, tenisové kurty, jízda na koni, posilovna a squash v Třeboni (14 km). Restaurace a nákupy v Lomnici nad Lužnicí (3 km). Kiosek s občerstvením a základními potravinami u rybníka Dvořiště (1 km). Turistické cíle: Lomnice nad Lužnicí (naučná stezka Velký Lomnický, přírodní rezervace Velký a Malý Tisý – významná ptačí území), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Červená Lhota (zámek), Kratochvíle (zámek), Trocnov (rodiště Jana Žižky), historická města: České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov; Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (14 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Smržov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník Dvořiště (1 km), krytý bazén v Třeboni (14 km)
Rybaření v okolí Rybaření v rybníku ve Smržově (0,1 km) – možnost zakoupení povolenky přímo ve Smržově
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (14 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (14 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Smržov: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Smržov Položit dotaz

Vloženo: 10.3.2014

Dobrý den, velmi mě zaujala Vaše nabídka. Je možné pronajmutí i na víkend?? děkuji

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0967 Smržov. Chalupa Smržov lze pronajmout minimálně na 4 noci. Cena za 4 noci činí 4.800,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 18,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 5.3.2014

Dobrý den. Rád bych si rezervoval termín 19.8-26.8. Zatím je volný a večer to ukáži manželce. Jsem 4 členná rodina. Jen se chci zeptat jak je to se spaním. Máme 3,5 letou holčičku. Vidím, že v ložnici jsou 3 lůžka. Kde bych spal já? Nebo by se tam vešlo ještě jedno lůžko ( provizorně ). Také jak reaguje majitel na 3,25 letou holčičku? Nerad někoho omezuji. Děkuji za odpověď. Foltýn

Vážený pane Foltýn,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0967 Smržov. Termín od 16.8.2014 do 23.8.2014 (sobota - sobota) je volný. Ložnice je vybavena dvojlůžkem a lůžkem. V obytném pokojíku se pak nachází rozkládací gauč pro 1 až 2 osoby, kde můžete spát Vy. Budete obývat zcela samostatnou část chalupy, majitele tak určitě rušit nebudete.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás kontaktujte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci můžete zadat také online přes naše webové stránky - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0967 Smržov.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace