Zobrazit na mapě

Nadějská rybniční soustava

Nadějská rybniční soustava leží v blízkosti obce Klec. Patří mezi nejvzácnější přírodní rezervace Třeboňska. Jméno získala podle jednoho z největších tamních rybníků. Do této soustavy, kterou založil  v letech 1577 - 1579 slavný rybníkář Krčín, dnes patří rybníky Víra, Naděje, Láska, Blaník, Měkký, Rod, Dobrá Vůle, Skutek, Strakatý, Stehlík, Pěšák a Fišmistr. 
Hráze rybníků jsou lemovány starými duby, břízami, porosty olší a vrb a nabízí příjemnou procházku v každém ročním období.

 

Fotogalerie - Nadějská rybniční soustava

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Nadějská rybniční soustava je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Nadějská rybniční soustava je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 8x

Kvalitně a moderně zařízený rekreační dům s bezbariérovým přízemím a terasou v oplocené zahradě (dětský koutek, posezení, gril) v tiché ulici na kraji obce. Ideální k cykloturistice.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1115b

Vkusně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (terasa s posezením, gril) leží u lesa na okraji obce na Třeboňsku jen 1,5 km od Veselských pískoven (koupání). Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2326
Nadějská rybniční soustava patří mezi nejvzácnější přírodní rezervace na Třeboňsku. Pojmenována byla podle největšího rybníku této soustavy.

Kvalitně zařízená chata s terasou v oplocené zahradě (posezení, gril) v tiché ulici malého městečka jen 10 km od lázní Třeboň. Výhodné výchozí místo pro cyklovýlety po celém Třeboňsku.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0614

Jednoduše zařízená chalupa postavena již v roce 1841 na neoploceném pozemku (posezení, gril) nabízí pronájem v malé jihočeské obci nedaleko rybníka Dvořiště v malebné krajině CHKO Třeboňsko.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1564

Prohlíželo 103 lidí

Pěkná účelně zařízená chata na neoplocené zahradě (zahradní nábytek, gril) v zalesněné chatové osadě jen 300 m od rybníka Dvořiště s možností přírodního koupání. Ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 0966

Prohlíželo 137 lidí

Pěkně zařízená chata na neoploceném pozemku (posezení, gril, krb) v malebném prostředí zalesněné chatové osady jen 300 m od rybníka Dvořiště (možnost přírodního koupání). Ideální k cykloturistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 9546

Prohlíželo 281 lidí

Pěkná chata k pronájmu s terasou a oplocenou zahradou (posezení, gril, ohniště) leží na klidném místě u lesa v chatové rekreační oblasti u rybníku Dvořiště v atraktivní krajině CHKO Třeboňsko.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2401

Pěkná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v malebném prostředí chatové rekreační osady u rybníka Dvořiště a lesa. Ideální také k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2430

Akceptované poukázky a asociace