Chalupa Šerkov

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1128

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Šerkov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Chalupa resp. zcela samostatná 3-pokojová část chalupy pro 10 osob v malé obci. Velká kuchyně. 3 ložnice. Koupelna. OPLOCENÝ POZEMEK: venkovní posezení, přenosný gril. KOUPÁNÍ a RYBAŘENÍ na ORLICKÉ PŘEHRADĚ od 5 km. CYKLOTURISTIKA. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: Vysoká u Příbramě (památník Antonína Dvořáka v novorenesančním zámečku). CENA od 9.520,-Kč/objekt/týden.

Chalupa resp. zcela samostatná 3-pokojová část chalupy (125 m2) pro 10 osob v malé obci. Veranda. Ve velké kuchyni (37 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, 2 el. konvice, jídelní kout a TV+SAT. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou – bojler 120 l. Samostatné WC. Samostatné WC pro pány (2 pisoáry). 3 ložnice: 1/ (17 m2) se 2 lůžky, 2/ (21 m2) se 2 patrovými postelemi a 3/ (21 m2) se 2 lůžky a patrovou postelí. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (300 m2), který je spoluužíván s majitelem, je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a 2 el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v obci Lety (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 3,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Šerkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Šerkov

Jihočeská vesnička Šerkov leží nedaleko Orlické přehrady (5 km) na půlce cesty mezi městy Písek a Příbram. Zdejší mírně zvlněná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť značených cyklostezek) a k vycházkám do přírody. Místní lesy nabízejí kvalitní revíry k houbaření. V okolí se nachází také řada historických pamětihodností. Přírodní koupání a rybaření na Orlické přehradě (5 až 8 km). Koupání také na koupališti ve Zvíkovském Podhradí (20 km) nebo v Příbrami (22 km). Tenisové kurty ve Vystrkově (8 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Příbrami (22 km). Jízda na koni v Miroticích (14 km). Restaurace a nákupy v obci Lety (2 km). Turistické cíle: Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Březnice (zámek), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Vysoká u Příbramě (památník Antonína Dvořáka v novorenesančním zámečku), Milevsko (premonstrátský klášter), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Blatná (zámek), Vráž (lázeňský areál s lázeňským zámkem), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví).

Lázně v okolí

Vráž (22 km): léčba nemocí srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Šerkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Orlické přehradě (5 až 8 km) nebo na koupalištích ve Zvíkovském podhradí (20 km) nebo v Příbrami (22 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Orlické přehradě (od 5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Miroticích (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vystrkově (8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Příbrami (22 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Šerkov: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa přehrada Orlík, Chalupa , Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Šerkov Položit dotaz

Vloženo: 6.9.2013

dobrý den,
jsme občanské sdružení JOHAN o.s. a budeme putovat týdení poutí z obce Počátky do Plzně.
Chtěla bych se zeptat, zda a za jakých podmínek by bylo možné u vás v chalupě přenocovt 2 noc vpočtu cca 5-ti lidí. Jednalo by se o termín úterý 24.9.
Pokud byste měli zájem, rádi vám o našem projektu sdělíme víc.
díky za rychlou odpověď, pěkné dny,
Mgr. Lenka Hodoušová
Vážená paní Hodoušová, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1128 Šerkov. Tato chalupa bohužel již není v naší nabídce. Rádi bychom Vám doporučili také jiné objekty, bohužel ubytování na 1 noc nezařizujeme. Děkujeme za pochopení.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace