Penzion Prosečné

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 3 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo penzionu: 0785c

Chata na víkend


Pronájem penzionu Prosečné - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-lůžkový pokoj (3 lůžka, stůl+židle, TV+SAT, koupelna) v 1. patře penzionu na kraji obce nedaleko lesa v těsné blízkosti golfového hřiště. RESTAURACE v penzionu. U penzionu k dispozici: KLUB (kulečník, stolní fotbal, šipky), BAZÉN (4 x 5 m), hřiště pro plážový volejbal. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ od 4 km. CENA od 6.090,-Kč/objekt/týden.

Penzion se nachází na kraji obce u silnice nedaleko lesa v těsné blízkosti golfového hřiště. Pokoj C: 3-lůžkový pokoj (20 m2) v 1. patře penzionu (příkřejší schody). Pokoj je vybaven 3 lůžky, stolem, židlemi a TV+SAT. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Nekuřácký objekt. V penzionu je k dispozici restaurace (možnost snídaní, polopenze). Na pozemku penzionu (2500 m2), který je částečně oplocen živým plotem, je k dispozici klub se stolním fotbalem, kulečníkem a elektronickými šipkami, nafukovací bazén (4 x 5 m), hřiště pro plážový volejbal, dětský koutek (pískoviště, houpačky) a ohniště. Možnost úschovy lyží a kol. Neoplocené parkování u penzionu.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v objektu

Fakultativní služby

Povlečení a ručníky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Prosečné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Prosečné

Vesnička Prosečné leží v jižní části Krkonoš asi 7 km jihovýchodně od Vrchlabí. Přírodní krásy Krkonoš, historické památky v okolí i dobré sportovní zázemí (turistika, cykloturistika, lyžování, golf, rybaření) nabízejí každému spoustu možností, jak využít zde strávenou dovolenou. V těsné blízkosti se nachází 9-jamkové hřiště (50 m). Koupání, tenisové kurty a posilovna ve Vrchlabí (7 km). Jízda na koni a rybaření v Pilníkově (10 km). Nákupy ve Vrchlabí (7 km). Restaurace v objektu. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Safari park ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks ze sochami od M. B. Brauna, hrad Pecka, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí a Jilemnici, pevnost Josefov u Jaroměře, Český ráj, Bozkovská jeskyně.

Lázně v okolí

Janské Lázně (13 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky v Lánově (4 km). Dolní Dvůr (7 km) (610-760 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černý Důl (10 km) (620 - 865 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 6,5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Herlíkovice (11 km) (540-1019 m. n. m.): 2 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 12,4 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 28 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Prosečné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání ve Vrchlabí (7 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Pilníkově (10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Pilníkově (10 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vrchlabí (7 km)
Golf v okolí Golf v místě (50 m)
Posilovna v okolí Posilovna ve Vrchlabí (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Prosečné: Penzion Východní Čechy, Penzion Krkonoše, Penzion Vysočina.


Dotazy k pronájmu penzionu Prosečné Položit dotaz

  • K pronájmu penzionu Prosečné nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace