Chalupa Podkopná Lhota

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0311

Pronájem chalupy Podkopná Lhota - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zrekonstruovaný rekreační dům pro 7 osob v obci. Obytná místnost: MINIBAR. 2 ložnice. Kuchyně. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3 m, hloubka 0,9 m), LEHÁTKA, posezení. K vypůjčení 7 HORSKÝCH KOL. KOUPÁNÍ, RYBAŘENÍ ve vodní nádrži Všemina 8 km. TIP NA VÝLET: Lešná (zoo a zámek). CENA od 11.263,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zrekonstruovaný rekreační dům (130 m2) pro 7 osob v obci u cesty. Předsíň. Zimní šatna. Koupelna s vanou a pračkou – bojler 160 l. Samostatné WC. Schody do 1. patra. V kuchyni (18 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice. Obytná místnost (36 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), TV+SAT, videem, rádiem, gramofonem a minibarem (možnost zakoupení nápoje za poplatek). 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 2 lůžky a 2/ (17,5 m2) se 3 lůžky. Samostatné WC. Na oplocené zahradě (525 m2) jsou k dispozici 2 venkovní posezení, bazén (Ø 3 m, hloubka 0,9 m), lehátka a gril. Zastřešené a oplocené parkování pro 3 auta. Za poplatek lze vypůjčit 7 horských kol – 1 horské kolo 350,-Kč/týden.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Popis objektu majitelem

Objekt se nachází v krásné a čisté přírodě. Z oken domu je nádherný výhled na panorama Vizovických vrchů. Při posezení u venkovního zahradního grilu s přáteli Vás bude mile konspirovat zurčící potůček, který protéká pod Vámi. V případě špatného počasí je v objektu k dispozici obývací pokoj nebo jídelna. K létu patří koupání a opalování. Proto je za domem na jihozápadní straně umístěn bazén a na terasách kolem něj jsou rozmístěny lehátka. V okolí je možné podnikat turistické výlety jak pěšky, tak i v zimě na běžkách, po dobře označených turistických trasách

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 600,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Podkopná Lhota je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Podkopná Lhota

Vesnička Podkopná Lhota se nachází v Hostýnsko-Vizovických vrších, asi 20 km severovýchodně od Zlína. Okolní zvlněná krajina je ideální k cykloturistice, procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání, rybaření, tenisové kurty a jízda na koni ve Všemině (8 km). Posilovna a golf ve Slušovicích (10 km). Vyhlídkové lety v Holešově (25 km). Nákupy v místě (0,15 km), restaurace v Trnavě u Zlína (6 km). Turistické cíle: zámek a výroba pálených lihovin (zn. Jelínek) ve Vizovicích, Obuvnické muzeum ve Zlíně, zámek a zoo v Lešné, poutní místa sv. Hostýn a Velehrad, hrady Malenovice a Buchlov, zámek v Buchlovicích a Kroměříži (památka UNESCO), Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Tipy od majitele

V okolí je možné podnikat turistické výlety jak pěšky, tak i v zimě na běžkách, po dobře označených turistických trasách. Místo je rájem pro houbaře a pro klienty, kteří mají rádi krásnou přírodu a klid.

Lázně v okolí

Luhačovice (34 km): léčba onemocnění cest dýchacích, chronických onemocnění zažívacího traktu, cukrovky a onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Malá sjezdovka v Trnavě u Zlína (6 km). Větší lyžařská centra v Beskydech ve vzdálenosti 40-55 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Podkopná Lhota

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Podkopná Lhota: Chalupa Severní Morava, Chalupa Hostýnské vrchy, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Podkopná Lhota Položit dotaz

Vloženo: 1.3.2008

Líbí se mi tento objekt a mám následující dotaz.
Jednak,jestli jsou povolena domácí zvířata(pes) a potom,zda nabízená kapacita je opravdu skutečná.Napočítala jsem pouze 5 lůžek.Vzhledem k tomu,že budou dva páry + jeden pár s dítětem,mohli byste mi poslat bližší informace?
Děkuji a jsem s pozdravem.
Marie Minářová
Vážená paní Minářová, v tomto penzionu není povoleno ubytování se zvířetem. Kapacita je skutečně 7 osob (rozkládací gauč v obytné místnosti).


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Podkopná Lhota Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace