Chalupa Mýtinky

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0613

Pronájem chalupy Mýtinky - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Chalupa resp. polovina chalupy pro 4-6 osob na úžasné polosamotě nedaleko rybníka. Obytná místnost. Ložnice. KOUPÁNÍ v rybníku 0,1 km nebo na rekreačním rybníku Osika 10 km, pěšky 4 km. CYKLOTURISTIKA (síť značených cyklostezek, výlety do Rakouska). TIP NA VÝLET: Landštejn (hrad). CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

Chalupa resp. polovina chalupy (60 m2) pro 4-6 osob na úžasném místě, na polosamotě nedaleko rybníka. Vstup přes malou terasu s posezením. Chodba. Obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, rozkl. gaučem pro 2 osoby a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Příkré schody do podkroví, kde se nachází ložnice (25 m2): manželská postel a lůžko s výsuvnou sníženou přistýlkou. Topení na tuhá paliva. Na částečně oplocené zahradě (1200 m2) je k dispozici zahradní posezení, ohniště a pískoviště pro děti. Oplocené parkování u objektu. Druhá polovina chalupy není obývaná. Při objednávce možno zažádat o dětskou postýlku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační popl. 10,-Kč/os./den. Kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Mýtinky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Mýtinky

Osada Mýtinky leží v přírodním parku Česká Kanada nedaleko hranic s Rakouskem, asi 7 km východně od Nové Bystřice. Zdejší mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska), k vycházkám do přírody, k poznávání historických památek. Koupání v rybníku (0,1 km) v místě nebo v rekreačním rybníku Osika (10 km, pěšky 4 km) – také rybaření. Tenisové kurty a golf v Nové Bystřici (7 km). Krytý bazén, koupaliště s tobogánem, posilovna v Jindřichově Hradci (27 km). Restaurace a nákupy (7 km) v Nové Bystřici. Turistické cíle: Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (pavlánský klášter), Landštejn (hrad), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Telč (náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Mýtinky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Mýtinky: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Česká Kanada, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Mýtinky Položit dotaz

Vloženo: 13.3.2010

Dobrý den, je možné rezervovat chalupu 0613 od čtvrtka do neděle? Budeli to možné, tak jak by to vycházelo cenově. Pak jsem se chtěla zeptat zda-li můžeme vzít psa- bernský salašnický pes. Měli bychom zájem o termín 5.7 -11.7. nebo o prodloužený víkend 8.7-11.7.
Děkuji za odpověď Marcela Zámková
Vážená paní Zámková,


děkujeme Vám za dotaz k chalupě Mýtinky č. 0613.
Chalupa je v hlavní sezóně pronajímána jen v týdenních termínech (sobota-sobota).
Pobyt se psem je povolen.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace