Chata Mutěnice

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 12 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0906

Náš tip

Chata na víkend


Pronájem chaty Mutěnice - podrobný popis

Nově vybudovaná 4-pokojová chata s vinným sklípkem (90 m2) pro 12 osob v osadě vinných sklípků zvané Bůdy na okraji obce. Vstup do společenské místnosti (30 m2), která je vybavena velkým jídelním koutem, krbem a rádiem. Součástí společenské místnosti je také kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2x samostatné WC. Do 1. patra vedou příkřejší schody. Průchozí chodba se sedací soupravou a TV; vstup na terasu s venkovním posezením a přenosným grilem. 3 ložnice: (2 x 15 m2 a 9 m2) vždy se 4 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotopy nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. S majitelem lze domluvit posezení ve vinném sklípku a degustaci dobrého vína. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Krb Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mutěnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Mutěnice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 5 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Mutěnice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Mutěnice

Vinařská obec Mutěnice leží v krásné krajině jižní Moravy, cca. 11 km severozápadně od Hodonína, obklopena četnými vinohrady. Okolí Mutěnic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (např. Mutěnická vinařská stezka), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km). Krytý bazén a posilovna v Hodoníně (11 km). Tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (0,1 km) v místě. Nákupy (1,5 km) a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Milotice (zámek), Dubňany (Muzeum O hornictví a sklářství), Ratíškovice (Muzeum „Ve vagónu“ – muzeum ve 2 železničních vagónech o historii hornictví v regionu, možnost projížďky na šlapací drezíně), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Hodonín (11 km): léčba nemocí pohybového a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mutěnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km), krytý bazén v Hodoníně (11 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Hodoníně (11 km)

Dotazy k pronájmu chaty Mutěnice 14× Položit dotaz

Vloženo: 5.1.2017

Je možné si rezervovat celou chatu na dvě noci ? termin 21.4.2017 23.4.2017

Vážená paní Hynarová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0906 Mutěnice. Vámi poptávaný temín od 21.4. do 23.4.2017 je předběžně volný. Cena činí 6.000,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 0,-Kč, vratná kauce 2000,-Kč, poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 14.4.2015

Dobrý den. Je možné ubytování z 1.5. na 2.5. tedy na jednu noc? Lokaj

Vážený pane Lokaj,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0906 Mutěnice.

Ubytování na jednu noc neposkytujeme na žádném objektu. Minimální délka pronájmu je stanovena na 2 noci. Cena: 6.000,- Kč/objekt/2 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě Vašeho zájmu o objednání min.2 nocí nám sdělte prosím termín pronájmu. Volnou kapacitu poté ověříme u majitele chalupy.

Kontaktovat nás můžete na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace