Chata Mutěnice - Dubňanská hora

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1101

Náš tip

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chaty Mutěnice - Dubňanská hora - podrobný popis

Nová pěkně zařízená 4-pokojová chata (120 m2) pro 6 až 8 osob s vinným sklípkem v oblasti vinných sklepů zvané „Pod Dubňansků horů“ cca. 3 km od Mutěnic. Do chaty se vstupuje zadním vchodem přes terasu, kde je v létě umístěno venkovní posezení. Společenská místnost (35 m2) je vybavena posezením (jídelním koutem), kuchyňským koutem, krbovými kamny, 2 lůžky, TV a rádiem (CD). V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička s mrazícím boxem (umístěna ve spíži), mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (20 m2) se 4 lůžky. Z ložnice je vstup do koupelny se sprchovým koutem (boiler 120 l) a na samostatné WC. Ve sníženém přízemí (samostatný boční vchod) se nachází společenská neboli degustační místnost (35 m2) s posezením, el. šipkami a sprchovým koutem. Z degustační místnosti je pak vstup do další ložnice (22 m2) se 2 lůžky, krbem, posezením a malou kuchyňskou linkou. Navazuje samostatné WC. Z degustační místnosti se vstupuje také do vinného sklípku (pouze za přítomnosti majitele). S majitelem lze pak domluvit řízenou degustaci vína. Na výběr je široká nabídka sudových vín, v září pak nabídka burčáku. V objektu je zaveden internet (WI-FI). Nekuřácký objekt. Na přírodním pozemku (2000 m2) je k dispozici venkovní posezení na terase, přenosný gril, ohniště a pískoviště pro děti. V případě požadavku při objednávce je připraven také dětský nafukovací bazének. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování. Okolní vinohrady kolem chaty navozují příjemnou vinařskou atmosféru jižní Moravy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 1 km.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička s mrazícím boxem (umístěna ve spíži), mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Mutěnicích (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mutěnice - Dubňanská hora je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Mutěnice - Dubňanská hora je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 250,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Mutěnice - Dubňanská hora

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Mutěnice - Dubňanská hora

Vinařská obec Mutěnice a její vinařská místní část Dubňanská hora leží v krásné krajině jižní Moravy, cca. 11 km severozápadně od Hodonína, obklopena četnými vinohrady. Okolí Mutěnic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (např. Mutěnická vinařská stezka), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupaliště v Dubňanech (6 km) (3 bazény, tobogán, skluzavka) nebo v Hodoníně (13 km). Krytý bazén v Hodoníně (13 km). Tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (3 km) v Mutěnicích. Posilovna v Dubňanech (6 km). Nákupy (3 km) a restaurace (3 km) v Mutěnicích. Turistické cíle: Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Milotice (zámek), Dubňany (Muzeum O hornictví a sklářství), Ratíškovice (Muzeum „Ve vagónu“ – muzeum ve 2 železničních vagónech o historii hornictví v regionu, možnost projížďky na šlapací drezíně), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Hodonín (13 km): léčba nemocí pohybového a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mutěnice - Dubňanská hora

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dubňanech (6 km) nebo v Hodoníně (13 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Mutěnicích (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Dubňanech (6 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mutěnice - Dubňanská hora: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mutěnice - Dubňanská hora Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mutěnice - Dubňanská hora nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace