Chata Mutěnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Lázně v okolí
Číslo chaty: 1207

Pronájem chaty Mutěnice - podrobný popis

Místně typická 3-pokojová chata (55 m2) s vinným sklípkem pro 5 až 7 osob leží na konci osady vinných sklípků zvané Bůdy na okraji obce. Hlavním vstupem z přední strany se vstupuje do společenské místnosti (30 m2), která je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, krbem a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ze společenské místnosti vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (15 m2) se 2 patrovými postelemi a lůžkem a 2/ (8 m2) s patrovou postelí. Z 2. ložnice se vstupuje do koupelny ze sprchovým koutem a WC (bojler 80 l) a také zadními dveřmi na terasu za chatou. Vytápění: dřevem v krbu, el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na terase, která je součástí neoploceného pozemku (cca. 150 m2), je k dispozici venkovní posezení, ohniště a přenosný gril. Z terasy je krásný výhled na vinice, které navazují na neoplocený pozemek. Neoplocené parkování. Součástí chaty je také vinný sklep, do kterého se vstupuje ze společenské místnosti. S majitelem chaty lze domluvit návštěvu vinného sklepa a s tím spojenou ochutnávku dobrého vína.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mutěnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mutěnice

Vinařská obec Mutěnice leží v krásné krajině jižní Moravy, cca. 11 km severozápadně od Hodonína, obklopena četnými vinohrady. Okolí Mutěnic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (např. Mutěnická vinařská stezka), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km). Krytý bazén a posilovna v Hodoníně (11 km). Tenisové kurty a víceúčelové sportovní hřiště (0,4 km) v místě. Nákupy (1,5 km) a restaurace (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Milotice (zámek), Dubňany (Muzeum O hornictví a sklářství), Ratíškovice (Muzeum „Ve vagónu“ – muzeum ve 2 železničních vagónech o historii hornictví v regionu, možnost projížďky na šlapací drezíně), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Hodonín (11 km): léčba nemocí pohybového a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mutěnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dubňanech (5 km) nebo v Hodoníně (11 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Hodoníně (11 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mutěnice: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mutěnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mutěnice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace