Chalupa Markoušovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0447

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Markoušovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (80 m2) pro 8 osob nad obcí u lesa. Zádveří. Obytná místnost (28 m2) s opticky odděleným kuchyňským koutem je vybavena gaučem, krbovými kamny, jídelním koutem, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič a el. plotna (2+3 plotýnky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou – bojler 80 l. K dispozici vysoušeč vlasů a žehlička. Samostatné WC s bidetem. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: 1/ (7 m2) se 2 lůžky, 2/ (7 m2) se 2 lůžky a TV, 3/ (18 m2) se 4 lůžky (snížený strop). Dětská postýlka k dispozici. Topení: dřevem v krbových kamnech (centrální rozvod) + el. topení. Při vstupu do chalupy se nachází terasa s venkovním posezením. Z ní sestupují příkré schody na další terasu s venkovním posezením a zahradním krbem a dále do neoplocené zahrady s ohništěm. 2 neoplocená parkovací místa. Nekuřácký objekt. V zimě při větší sněhové nadílce parkování až 300 m od domu. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. vařič a el. plotna (2+3 plotýnky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Velkých Svatoňovicích (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 500,-Kč v případě, že objekt nebude uveden do původního stavu. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Markoušovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Markoušovice

Vesnička Markoušovice leží na hranici CHKO Broumovsko a asi 20 km jihovýchodně od Krkonoš (asi 8 km jihovýchodně od Trutnova). Místo je ideální především k odpočinku, houbaření, vycházkám do přírody, cykloturistice, ale také k výletům za historickými krásami východních Čech. Koupaliště, krytý bazén, squash a posilovna v Trutnově (10 km). Tenisové kurty v místě (0,2 km). Golf v Mladých Bucích (20 km). Nákupy a restaurace ve Velkých Svatoňovicích (4 km). Turistické cíle: CHKO Broumovsko (Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš), Žaltman (rozhledna), Odolov (srub čs. opevnění), Dobrošov (pevnost čs. opevnění), Malé Svatoňovice (muzeum Bratří Čapků), Hronov (Muzeum Aloise Jiráska), Police nad Metují (Muzeum stavebnice Merkur), Babiččino údolí; Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno (zámky), Josefov u Jaroměře (pevnost), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Krkonoše (Sněžka, Obří důl, Černá hora).

Lázně v okolí

Janské Lázně (27 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Petříkovice (10 km) (440 - 600 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,9 km, náročnost středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Mladé Buky (18 km) (550 - 670 m. n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černá hora – Jánské Lázně (27 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 12 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Markoušovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště a krytý bazén v Trutnově (10 km)
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km)
Golf v okolí Golf v Mladých Bucích (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Trutnově (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Markoušovice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Broumovsko, Chalupa , Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Markoušovice 13× Položit dotaz

Vloženo: 5.6.2019

Hezký den, měli bychom zájem o ubytování,ale potřebovali bychom ve středu ubytko ukončit. Je to možné? Případně lze upravit cenu? Děkuji za odpověď

Vážená paní Wasserbauerová,

děkujeme Vám za dotaz na chalupu Markoušovice č. 0447.

Tento objekt pronajímáme na týdenní pobyty od soboty do soboty. Zkrácené ubytování bohužel není možné.

V hlavní letní sezóně (červenec, srpen) nabízíme u všech objektů týdenní turnusy od soboty do soboty.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Vloženo: 19.10.2014

Dobrý den, je možné rezervovat silvestrovský pobyt až do neděle (27.12.-4.1.) Děkuji za odpověď.

Vážený pane Kouble,

děkujeme Vám za Váš zájem o silvestrovský pobyt na chalupě 0447 Markoušovice. Ano, pobyt je možné si prodloužit až do 4.1.2014. Cena za 8 nocí (27.12. - 4.1.2014) činí 17.363,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 3,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, spotřeba el. energie, závěrečný úklid 500,-Kč v případě, že objekt nebude uveden do původního stavu, poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě zájmu o rezervaci můžete využít online rezervační formulář na našich webových stránkách - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0447 Markoušovice nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace