Zobrazit na mapě

Adršpašsko-teplické skály

Adršpašsko-teplické skály leží ve východních Čechách v okrese Náchod a jsou jedno jedním z nejkrásnějších míst naší země. Příroda zde vytvořila obdivuhodná skalní města, ve kterých má každá skála své jméno, takže návštěvníci se tu setkají se Starostou a Paní starostovou, Mnichem v kutně, Myslivečkem na čekané, ale i se Smetanou u klavíru či s Golemem. Je zde několik prohlídkových okruhů s informačními cedulemi, které provedou návštěvníky kolem nejzajímavějších míst. Adršpašsko-teplické skály jsou krásné ve všech ročních obdobích. Na jaře zde rozkvétá mnoho vzácných druhů chráněných rostlin, na podzim krásu skal podtrhují poeticky zbarvené okolní stromy a v zimě, když na skalách leží jemný poprašek sněhu, vyniknou i místa, kterých by si návštěvníci jindy nevšimli.

K návštěvě lze doporučit i další malebná skalní města v blízském okolí a to především Broumovské stěny a skalní město Ostaš.

Fotogalerie - Adršpašsko-teplické skály

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Adršpašsko-teplické skály je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Adršpašsko-teplické skály je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 105 lidí

Stylově zrekonstruovaná velmi prostorná chalupa s biliárdem v neoplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, krb) na kraji obce pod lesem jen 1,5 km od Adršpašsko-teplických skal. Cykloturistika.

8 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1345

Stylová roubená chalupa s hernou (stolní tenis, šipky) na neoploceném pozemku (zahradní nábytek, krb, gril) na kraji malé osady v atraktivní lokalitě přímo v Adršpašsko-teplických skalách.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 9354

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa s prostornou obytnou kuchyní leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, krb) v okrajové části krkonošské obce s možností krásných turistických výletů.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1751

Prohlíželo 106 lidí

Pěkně zařízený mobilní domek (chatka) k pronájmu se zastřešenou dřevěnou terasou leží v oplocené zahradě (ohniště, gril) v klidné venkovské lokalitě nedaleko lesa v blízkosti CHKO Broumovsko.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1930

Chalupa resp. atypicky zařízená zadní zcela samostatná část chalupy se společenskou místností na neoploceném pozemku (hřiště, trampolína, pergola s posezením, gril) na malebném tichém místě u lesa.

3 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1720

Nadstandardně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (bazén, šipky, posezení, krb) na kraji malé obce u lesa v malebné krajině CHKO Broumovsko jen 15 km od Adršpašsko-teplických skal.

5 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1142

Prohlíželo 124 lidí

Pěkná účelně zařízená poloroubená chalupa leží na oploceném pozemku (posezení, gril) v klidné části obce v malebné krajině CHKO Broumovsko (ideální k návštěvě skalních měst) nebo k cykloturistice.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1817

Prohlíželo 150 lidí

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chalupa ve velké zahradě (posezení, krb) v obci jen 12 km od Trutnova (koupaliště) a jen 30 km od Adršpašsko-teplických skal.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1352

Akceptované poukázky a asociace