Chata Lančov

3 ložnice
Domácí zvíře
U vody
Maximálně pro 13 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1208

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Lančov - podrobný popis

Jednoduše zařízená 4-pokojová chata (80 m2) pro 13 osob (ideální pro rybáře nebo cykloturisty) leží v chatové osadě u lesa jen 200 m od Lančovské zátoky. Veranda. Obytná místnost (27 m2) je vybavena prostorným jídelním koutem, TV a rádiem. Z obytné místnosti se vstupuje do malé kuchyňky (5 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 koupelny: obě se sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. 3 ložnice: 1/ a 2/ obě (11 m2) se 2 patrovými postelemi a 3/ (16 m2) se 2 patrovými postelemi a lůžkem. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Před chatou se nachází rovná travnatá plocha, kterou lze využít pro míčové hry. Možnost úschovy jízdních kol ve sklepě. V případě zájmu je možno si u majitele vypůjčit pramici s pádly (420,-Kč/týden), popř. elektromotor za další příplatek (630,-Kč/týden). Neoplocené parkování. Majitel příležitostně přebývá v samostatné zadní přístavbě chaty se samostatným vchodem. Neporušuje soukromí hostů! U majitele si lze zakoupit víno, které je pak k dispozici ve sklepě.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
U vody Chata se nachází jen 200 m od Vranovské přehrady
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Majitel příležitostně přebývá v samostatné zadní přístavbě chaty se samostatným vchodem. Neporušuje soukromí hostů!
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace (0,2 km) - otevřena pouze v sezóně

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lančov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lančov

Obec Lančov leží v pěkné lesnaté krajině na jižním břehu Vranovské přehrady asi 25 km západně od Znojma. Místo je ideální pro milovníky koupání, vodních sportů a rybaření. Na své si přijdou také houbaři, turisti a cykloturisti. V okolí lze navštívit také několik cenných historických pamětihodností. Přírodní koupání, vodní sporty a rybaření 200 m na Vranovské přehradě (v Lančovské zátoce). Cca. 800 m od chaty se nachází přístaviště lodí, odkud se můžete přepravit např. do Vranova nad Dyjí k hlavní Vranovské pláži. Tenisové kurty ve Vranově nad Dyjí (5 km). Krytý bazén, posilovna, squash a další sportovní aktivity ve Znojmě (25 km). Nákupy (0,5 km) a restaurace (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Bítov (hrad), Cornštejn (zřícenina hradu), Vranov nad Dyjí (zámek), Národní park Podyjí, Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Slavonice (historické městečko), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (zámek, historické náměstí ze štítovými domy – památka UNESCO), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO); výlety do Rakouska (historické město Retz, hrad Hardegg).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lančov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání v místě na Vranovské přehradě jen 200 m od chaty
Rybaření v okolí Rybaření v místě na Vranovské přehradě jen 200 m od chaty
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vranově nad Dyjí (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (25 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lančov: Chata Jižní Morava, Chata Znojemsko, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lančov Položit dotaz

Vloženo: 15.2.2015

Dobrý den chtěl bych se zeptat na chatu Lančov. Je stále volný termín od 1. do 8. srpna? Předem děkuji za odpověď. Kocourek Petr

Vážený pane Kocourek,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1208 Lančov. Ano, termín od 1.8. do 8.8.2015 je stále volný.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také prostřednictvím online rezervačního formuláře na našich webových stránkách - rezervační formulář chaty 1208 Lančov.

Vloženo: 14.3.2014

Dobrý den je možné pronajmout si chatu i treba koncen března?

Vážený pane Novotný,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1208 Lančov.

Chatu Lančov nabízíme k pronájmu od 26.4.2014, koncem března tedy není bohužel možné realizovat pobyt.

Pokud budete mít zájem o objednání pobytu v některém termínu od 26.4.2014, můžete nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace