Chata Květov

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Oplocení zahrady
Sauna
Číslo chaty: 0938

Náš tip

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Květov - podrobný popis

Pěkně zařízená 6-pokojová chata (120 m2) pro 12 osob na kraji malé obce u cesty v blízkosti lesa a Schwarzenberské obory. Předsíň. Ve vyvýšeném přízemí se nachází obytná místnost (30 m2) s pohovkou, křesly, krbovými kamny, TV, jídelním a opticky odděleným kuchyňským koutem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. 2 ložnice: 1/ a 2/ obě (12 m2) se 2 lůžky. Dětská postýlka k dispozici. V podkroví se nacházejí další 2 ložnice: 1/ otevřená průchozí (16 m2) s 5 lůžky a 2/ (20 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Koupelna s dvojsprchou a WC je přístupna z předsíně. V suterénu lze dále využít společenskou místnost s posezením, barovým pultem, kamny a ledničkou. Na ní navazuje příruční malá kuchyňka s mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Samostatné WC. V suterénu je k dispozici také sauna. El. topení, popř. dřevem v kamnech. Na oplocené zahradě (2000 m2) se nachází bazén (7,5 x 3,8 x 1 – 1,45 m), tenisový kurt (možno využít i pro nohejbal), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kučeři (3 km)

Popis objektu majitelem

Rekreační objekt se nachází na okraji malé vesničky. Skýtá prostor pro odpočinek a klid. Těsně sousedí se Schwarzenberskou lesní oborou, kde je velké množství divočáků. Chata je komplet oplocena, čimž je zajištěno absolutní soukromí. V prostoru zahrady se nachází tenisový kurt, bazén a dále ohniště s možností grilování.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 4000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50kWh. Závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se v případě, že objekt nebude při odjezdu uveden do původního stavu). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Květov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chata  Květov je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 3 586,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Květov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Květov

Malá obec Květov leží asi 4 km východně od přehrady Orlík (26 km2 vodní plochy) v pěkné mírně zvlněné krajině. Místo je ideální pro všechny, kteří dávají přednost dovolené u vody, cykloturistice nebo procházkám přírodou. Koupání, vodní sporty a rybaření v Červené u Orlické přehrady (4 km). Koupaliště ve Zvíkovském Podhradí (6 km). Tenisové kurty v Branicích (5 km). Jízda na koni v Přeštěnicích (14 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Písku (22 km). Restaurace v Kučeři (3 km), nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Blatná (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Tipy od majitele

Ve vzdálenosti 4 km od chaty se nachází Orlická přehrada s možností koupání, rybaření a jízdy na lodičkách. 5 km od objektu se nachází hrad Zvíkov a Zvíkovský pivovar, kde se vaří kvasnicové pivo. Ze Zvíkova je také možnost plavby parníkem po celé Orlické přehradě. 8 km je pak vzdálen zámek Orlík. Ve vzdálenosti 20 km najdeme vodní zámek Blatná, 60 km jsou vzdáleny České Budějovice (největší město v Jihčeském kraji). Hlavní město Praha je vzdálené 100 km. Jezdecký areál, kde je možné využít jízdy na koních, se nachází 10 km od chaty.

Lázně v okolí

Bechyně (18 km): léčba pohybového ústrojí

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Květov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Orlická přehrada (4 km), koupaliště ve Zvíkovském Podhradí (6 km), krytý bazén v Písku (22 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Červené u Orlické přehrady (4 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Přeštěnicích (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Branicích (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Písku (22 km)

Dotazy k pronájmu chaty Květov 22× Položit dotaz

Vloženo: 20.1.2015

Dobrý den, tento objekt je již plně obsazen, nebo je ještě během prázdnin možnost ubytování? Děkuji Kacerovská

Vážená paní Kacerovská,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0938 Květov. Tato chata se bohužel již v naší nabídce nenachází. Aktuální nabídku chat a chalup naleznete na našich webových stránkách www.chaty-chalupy-dds.cz.
V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 


  

Vloženo: 15.12.2012

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je v termínu 30.12.-2.1. objekt stále volný a zda je přítomen majitel. V případě dostupnosti objektu prosím o vypočítání ceny v tomto termínu. Děkuji Trpišovská
Vážená paní Trpišovská,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0938 Květov.


V hlavní zimní sezóně (včetně Silvestra) nabízíme pouze týdenní pobyty, příp.zkrácený pobyt za cenu týdenního. Děkujeme za pochopení.


Termín 29.12.2012 - 5.1.2013 je předběžně volný. Cena: 30.996,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 4000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50kWh. Závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se v případě, že objekt nebude při odjezdu uveden do původního stavu).


Majitel po dobu pobytu přítomen není.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace