Chalupa Křoví

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1363

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chalupy Křoví - podrobný popis

Kvalitně zařízená prostorná 4-pokojová chalupa (250 m2) pro 6 až 8 osob v tiché obci. Vstup do obytné místnosti, která je vybavena sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), krbovými kamny a TV+SAT. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Na kuchyni navazuje jídelna s jídelním koutem. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 180 l. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nachází 2 ložnice: 1/ otevřená průchozí ložnice se 2 lůžky, 2/ s dvojlůžkem a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Připojení k internetu (WI-FI). El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě za domem (500 m2) lze využít venkovní posezení se slunečníkem a zahradní krb. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 400 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Velké Bíteši (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Křoví je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Křoví

Obec Křoví leží na rozhraní mezi okresy Brno venkov a Žďár nad Sázavou v podhůří Českomoravské vrchoviny cca. 4 km severovýchodně od městečka Velká Bíteš (cca. 30 km severozápadně od Brna). Okolí nabízí velmi dobré podmínky k cykloturistice (značená síť cyklostezek) i k vycházkám do přírody (např. údolím Bílého potoka). Koupaliště v Lesním Hlubokém (10 km) nebo v Tišnově (14 km). Tenisové kurty a jízda na koni v místě (0,5 km). Posilovna ve Velké Bíteši (6 km). Restaurace ve Velké Bíteši (6 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: Velká Bíteš (Městské muzeum), Předklášteří u Tišnova (klášter s proslulou branou Porta Coeli), Tišnov (přírodní park Květnice, rozhledna Klucanina), Čebín (rozhledna Čebínka), Drásov (zahradní železnice), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn), Dolní Rožínka (strašidelný zámek), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Lysice (zámek), Žďár nad Sázavou (poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy ve zdejším zámku), Náměšť nad Oslavou (zámek), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), přehrada Dalešice (přírodní koupání, plavba parníkem, nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou), Rosice (zámek), Moravský kras (propast Macocha, Punkevní a Sloupsko-Šošůvské jeskyně), Brno (hrobka Kapucínů, vila Tugendhat, hrad Špilberk, Technické muzeum, Brněnská přehrada – plavba parníkem, zoologická zahrada).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Křoví

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Lesním Hlubokém (10 km) nebo v Tišnově (14 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Velké Bíteši (6 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Křoví: Chalupa Jižní Morava, Chalupa okolí Brna, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Křoví Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Křoví nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace