Zobrazit na mapě

Zámek Náměšť nad Oslavou

Vnitřní prostory zámku Náměšť nad Oslavou jsou vybaveny historickým nábytkem, jsou zde vystaveny překrásné cenné gobelíny a obrazy. Návštěvníci mohou obdivovat i bohatou štukovou výzdobu a unikátní fresky. Malebně působí vnitřní nádvoří s renesančními arkádami.

V těsném sousedství zámku je francouzská zahrada  a anglický park s mnoha druhy vzácných dřevin. Při procházce parkem potěší návštěvníky překrásné vyhlídky na město a okolní krajinu.

V tomto krásném zámku se v jeho historických prostorách konají i svatby a mnoho kulturních pořadů a koncertů, jejichž tradice zde sahá až do třicátých let 19. století, kdy bylo zdejší panství známé svými hudebními produkcemi. V té době zde pobýval i italský skladatel Antonio Salieri.

Foto: Zámek Náměšť nad Oslavou - archiv Národního památkového ústavu

Fotogalerie - Zámek Náměšť nad Oslavou

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Náměšť nad Oslavou je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Náměšť nad Oslavou je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 10x

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahrádkou (zahradní nábytek, gril) leží v obci v malebném regionu jihovýchodní části Vysočiny jen 10 km od Třebíče (památky UNESCO).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2058

Pěkná jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (terasa sposezením, ohniště, vyžití pro děti) na malebném místě zcela na kraji obce jen 5 km od Moravského Krumlova.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 0807

Velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (velká pergola s posezením, gril, ohniště) na malebném místě na polosamotě zcela na okraji obce v atraktivním regionu Znojemska.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1954

Dnes zobrazeno 8x

Pěkná útulně zařízená chalupa k pronájmu s uzavřeným dvorkem a oplocenou zahradou (stolní tenis, posezení, ohniště) v boční ulici nevelké obce v malebné krajině jihovýchodní části Vysočiny.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1571

Hájenka resp. samostatná účelně zařízená podkrovní část hájenky s terasou (posezení) na oploceném pozemku (hřiště, šipky, ohniště) na malebné polosamotě obklopené lesem. Cykloturistika.

2 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 0902

Zcela samostatná účelně zařízená část chalupy s vlastním vchodem ve velké oplocené zahradě (terasa, trampolína, posezení, ohniště) na kraji malé tiché obce jen 2 km od Brněnské přehrady.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1513

Stylová chalupa se společenskou místností s kulečníkem, s uzavřeným dvorem (stolní tenis, posezení, ohniště) a s oplocenou zahradou (plocha pro míčové hry) k pronájmu v malé obci na Znojemsku.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1609

Velmi pěkná chata k pronájmu s vinným sklípkem a oplocenou zahrádkou s terasou (posezení, gril) leží na okraji obce v uličce s vinnými sklípky v atraktivním regionu severního Znojemska.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2003

Akceptované poukázky a asociace