115 objektů dle katalogu

Název katalogu: Severní Morava

Chata Karolinka - Beskydy

Prostorná pěkně zařízená rekreační chata k pronájmu v oplocené zahradě (pergola, posezení, krb) v tiché ulici u řeky a cyklostezky Bečva jen 1,5 km od přírodního koupaliště Balaton. - podrobný popis

Zobrazit na mapě Lokalita: Česká  republika, Severní Morava, Beskydy
Počet ložnic: 3
Počet osob: 10
Číslo chaty: 0833

od 0 za pronájem na týden
Skvělá cena Rodinná dovolená Prodloužený víkend

Pronájem chaty Karolinka - podrobný popis

Prostorná 4-pokojová rekreační chata (90 m2) leží v tiché ulici u řeky v obci Karolinka a nabízí pronájem pro max. 8 až 10 osob. Chata se nachází ve společné zahradě za domem majitele. Chodba. Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem pro 6 osob, TV a opticky odděleným kuchyňským koutem, přes který se do obytné místnosti vstupuje; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC. V suterénu je v zimě k dispozici sauna (poplatek 200,-Kč/použití) se sprchovým koutem. V prvním patře se nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a 3 samostatné ložnice: 1/ a 2/ (16 m2) s dvojlůžkem a lůžkem a 3/ (18 m2) s 2 lůžky a 2 dvojlůžky (dvojlůžka jsou jen 130 cm široká ideální vždy pouze pro 1 osobu). Dětská postýlka k vypůjčení. Plynové centrální topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (250 m2) je k dispozici pergola s venkovním posezením a zahradním krbem. Oplocené parkování. Hned za zahradou vede cyklostezka Bečva (místo je tedy ideální pro cykloturisty). Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm). Povolen je max. 1 pes.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00

Parametry a vybavení chaty Karolinka

Název Popis
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Sauna Sauna je k dispozici pouze v zimě za poplatek 200,-Kč/použití.
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
U vody U řeky Vsetínská Bečva.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).

Volné termíny - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Ceník ubytování - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Ceník -  Víkendové pobyty, prodloužené víkendy 

Minimální délka pobytu je stanovena na 3 noci. Cena za 1 noc u víkendů a prodloužených víkendů činí 1 800,- Kč. Víkendy nelze objednat v hlavní sezóně. 

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm). Povolen max. 1 pes.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Karolinka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Popis okolí chaty Karolinka

 • Valašská podhorská obec Karolinka leží v chráněné krajinné oblasti Beskydy na úpatí pohoří Javorníky cca. 23 km jihovýchodně od Vsetína. Místo je ideální k odpočinku, na své si přijdou také všichni vyznavači turistiky a cykloturistiky (cyklostezka Bečva). V zimě jsou v okolních lyžařských areálech výborné podmínky k lyžování. Koupání na nově zrekonstruovaném přírodním koupališti Balaton mezi Karolinkou a Novým Hrozenkovem (1,5 km) nebo na koupalištích ve Velkých Karlovicích (5 km) a ve Zděchově (17 km). Tenisové kurty v místě (1 km). Jízda na koni a golf ve Velkých Karlovicích (7 - 12 km). Rybaření na vodní nádrži Balaton (1,5 km). Dětské obecní hřiště (0,1 km). Restaurace (1 km) a nákupy (0,2 km) v místě.

Turistické cíle:

 • CHKO Beskydy (horské túry na Kohútku, Portáš, na Malý a Velký Javorník, Makytu, Tanečnici, Cáb, Soláň, Bumbálku, Bůřov),
 • Karolinka (Sklářské muzeum),
 • Velké Karlovice (dřevěný barokní kostel Panny Marie Sněžné, Karlovské muzeum, rozhledna Miloňová),
 • Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina; Jurkovičova rozhledna, Pivní lázně),
 • horské středisko Pustevny (secesní domy Libušín a Maměnka od architekta Dušana Jurkoviče, vyhlídka Cyrilka),
 • památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898),
 • Frenštát pod Radhoštěm (skokanský areál Jiřho Rašky),
 • Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka),
 • Kopřivnice (Technické muzeum Tatra, Lašské muzeum, rozhledna Bílá hora),
 • Štramberk (lidová architektura a hradní věž Trúba, jeskyně Šipka),
 • přehrada Bystřička,
 • Pulčín (Pulčínské skály),
 • Lidečko (Čertovy skály),
 • Horní Lideč (Mechanický betlém),
 • Seninka (rozhledna Vartovna),  
 • Valašské Klobouky (Městské muzeum, rozhledna Královec),
 • Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek),
 • Lešná (zámek, Zoo),
 • Zlín (Muzeum Jihovýchodní Moravy),
 • Malenovice (hrad),
 • Luhačovice (lázeňský areál).

Lyžování v okolí

 • Karolinka (2 km) (500 – 700 m. n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek 2,4 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, středně těžká až těžká obtížnost, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.
 • Kohútka (9 km) (715 - 913 m. n. m.): 1 lanovka , 5 vleků, délka sjezdovek: 6,6 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 26 km udržovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis.
 • Velké Karlovice – Kyčerka (5 km) (720 m. n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 2,4 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Velké Karlovice – Razula (10 km) (750 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 13 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Seznam turistických cílů v okolí chaty Karolinka

Turistický cíl Vzdálenost vzdušnou čarou
Muzeum sklářství Karolinka 0.71 km
Velké Karlovice 4.04 km
Dřevěný kostel Velké Karlovice 4.16 km
Karlovské muzeum 4.21 km
Soláň 4.48 km
Kohútka 6.37 km
Portáš 6.49 km
Rozhledna Miloňová 8.48 km

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Karolinka

Název Popis
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na nově zrekonstruovaném přírodním koupališti Balaton mezi Karolinkou a Novým Hrozenkovem (1,5 km) nebo na koupalištích ve Velkých Karlovicích (5 km) a ve Zděchově (17 km).
Rybaření v okolí Rybaření na vodní nádrži Balaton (1,5 km).
Cyklotrasy v okolí Přímo za chatou vede cyklostezka Bečva. Místo je tak ideální pro cykloturisty.
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Velkých Karlovicích (7 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km).
Golf v okolí Golf ve Velkých Karlovicích (12 km).

Dotazy k pronájmu chaty Karolinka (23)


Vloženo: 27.4.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v objektu možné wifi připojení a zda je v ceně zahrnuta spotřeba el.energie a vody. Dále by mě zajímalo, jestli je u objektu nějaké vybavení pro děti - pískoviště, dětský bazén, houpačky atd. Děkuji za odpověď. S pozdravem Eva Dučayová.

Vážená paní Dučayová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0833 Karolinka.

Vše, co je v objektu a na zahradě k dispozici, uvádíme v podrobném popisu:

0833 Karolinka - podrobný popis

WI-FI připojení v chatě k dispozici není. Na oplocené zahradě (250 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení se zahradním krbem. Pískoviště, dětský bazén, houpačky pro děti k dispozici nejsou.

Spotřeba elektické energie a vody je zahrnuta v ceně pobytu. Poplatky hrazené na místě činí: Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Ceník, poplatky na místě

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

S pozdravem

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 21.3.2014

Dobrý den,měla bych o chalupu zájem,ale je nás 11.6 dospělých a 5 dětí ve věku 2,3,4,6,8.Bylo by možno chalupu pronajmout a za jakou cenu?Děkuji

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0833 Karolinka. Navýšení počtu osob o jedno 2-leté dítě je možné. K vypůjčení je také dětská postýlka. O letních prázdninách je cena za chalupu 10.388,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč a poplatek za psa 350,-Kč/zvíře/týden).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci můžete provést také online přes naše webové stránky - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0833 Karolinka.

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.

Vyberte si délku a termín dovolené na chatě Karolinka

Zvolte délku dovolené
Vyberte termín kliknutím na vybranou oblast v kalendáři
Duben 2021
PoUtStČtPaSoNe
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Květen 2021
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen 2021
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Volný termín Obsazený nebo nedostupný termín Vámi vybraný termín
Nejprve vyberte termín v kalendáři.
REZERVOVAT
Pro rozbalení formuláře doporučení klikněte >

Doporučit objekt přátelům - Chata Karolinka

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.