Chalupa Jestřebice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1064

Pronájem chalupy Jestřebice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa pro 7 osob v malé jihočeské obci. Obytný pokoj. Kuchyně s KRBOVÝMI KAMNY. KRBOVNA. 2 ložnice. Koupelna. UZAVŘENÝ TRAVNATÝ DVŮR: venkovní posezení, zahradní KRB. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY a RYBAŘENÍ na Orlické přehradě 8 až 10 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: premonstrátský klášter v Milevsku. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (75 m2) pro 7 osob v malé jihočeské obci. Veranda. Chodba. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, krbová kamna a jídelní kout. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, 2 lůžky, TV+SAT a rádiem. Krbovna (12 m2) – místnost s krbem a posezením. Koupelna s vanou – bojler 75 l. Samostatné WC. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (11 m2) průchozí s dvojlůžkem a 2/ (11 m2) s lůžkem a patrovou postelí. Topení: dřevem v kamnech nebo v krbu. Na zcela uzavřeném travnatém dvoře (400 m2) je k dispozici venkovní posezení a zahradní krb. Oplocené i neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený travnatý dvůr
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Bernarticích (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Jestřebice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Jestřebice

Vesnička Jestřebice leží na půlce cesty mezi městy Písek a Tábor. Přehrada Orlík (26 km2 vodní plochy) je vzdálena asi 8 km. Místo je vhodné k odpočinku, cykloturistice, vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání, vodní sporty a rybaření v Červené nad Vltavou nebo v Podolsku u Orlické přehrady (8 - 10 km). Koupaliště, tenisové kurty a posilovna v Milevsku (10 km). Krytý bazén a squash v Písku (24 km). Jízda na koni v Přeštěnicích (14 km). Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km). Restaurace a nákupy v Bernarticích (3 km). Turistické cíle: Jestřebice (rozhledna Kupa), Milevsko (premonstrátský klášter), Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Blatná (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Sezimovo Ústí (vila bývalého prezidenta Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Jestřebice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Červené nad Vltavou nebo v Podolsku u Orlické přehrady (8 - 10 km), na koupališti v Milevsku (10 km) nebo v krytém bazénu v Písku (24 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Červené nad Vltavou nebo v Podolsku u Orlické přehrady (8 - 10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Přeštěnicích (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Milevsku (10 km)
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Milevsku (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Jestřebice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa okolí Písku, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Jestřebice Položit dotaz

Vloženo: 22.3.2011

Dobrý den.
Lze vzít s sebou 2 psy? Majitel je přítomen v objektu?
Díky za info.
B.Ortová
Vážená paní Ortová,


děkujeme Vám za dotaz na chalupu Jestřebice č. 1064. V této chalupě majitel nebydlí.

Standardně je povolen pobyt s jedním psem. Poplatek za psa činí: 200,- Kč/týden.
Rádi Vám zjistíme u majitele objektu možnost ubytování se dvěma psy. Proto Vás prosíme o sdělení plemena psů.


Kontaktovat nás můžete telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace