Chalupa Janov nad Nisou

5 ložnic
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 20 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1034

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Janov nad Nisou - podrobný popis

Kvalitně zařízený 5-apartmánový rekreační dům (300 m2) pro 20 osob na pěkném místě na kraji obce u lesa. Rekreační dům je rozdělen do 2 samostatných budov. V 1. budově se nacházejí 4 podobně zařízené 2-pokojové apartmány. 2 apartmány se nacházejí v přízemí, 2 apartmány pak v podkroví. Každý apartmán (cca. 50 m2) je vybaven obytným pokojem, 2-lůžkovou ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Obytný pokoj je vždy vybaven sedacím koutem (rozkl. gauč pro 2 osoby), jídelním a kuchyňským koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice). V suterénu 1. budovy se nachází posezení a herna se stolním fotbalem. Možnost úschovy jízdních kol a lyží. Ve 2. budově je k dispozici velká společenská místnost s posezením, barem s výčepním zařízením (sud piva na požádání k dispozici, 1 pivo = 15,-Kč, klient si spotřebu nápojů značí sám, na konci pobytu jsou spotřebované nápoje vyúčtovány), TV, Wi-Fi a dětským koutkem. Ve 2. budově se nachází také 5. apartmán (cca. 50 m2). Ten je vybaven kuchyní, ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Z kuchyně vedou příkré schody do podkroví, kde se nachází otevřený obytný pokoj se sedacím koutem (rozkl. gauč pro 2 osoby), 2-lůžková ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Centrální vytápění. Nekuřácký objekt. Rekreační dům se nachází na opticky ohrazeném pozemku (1500 m2). Na jeho spodní části mezi budovami se nachází venkovní posezení. Odtud vede chodníček (schody) do horní části pozemku, kde se nachází vodní nádrž s rybami (18 x 11 x 1,5 m). Hned vedle vodní nádrže je pak k dispozici venkovní posezení, ohniště, dětský domeček a pískoviště. Blízkost lesa, vodní nádrž a protékající šumící voda navozují velmi příjemnou atmosféru. Neoplocené parkování. V zimě je třeba mít ve výbavě sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně V rekreačním domě se nachází 4 kuchyňské kouty (2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice) a 1 kuchyně (el. sporák s troubou, l
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Janov nad Nisou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Janov nad Nisou je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 7 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Janov nad Nisou

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Janov nad Nisou

Janov nad Nisou se nachází v centrální části Jizerských hor cca. 8 km severně od Jablonce nad Nisou. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. V zimě jsou Jizerské hory rájem lyžařů. Přírodní koupaliště v Bedřichově (3 km) nebo v Lučanech nad Nisou (8 km). Krytý bazén a posilovna v Jablonci nad Nisou (8 km). Tenisové kurty a squash v Bedřichově (3 km). Jízda na koni v místě (1 km). Restaurace (0,1 km) a nákupy (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Jizerské hory (rozhledna Královka, vodní nádrž Josefův Důl, vodní nádrž Souš, hora Jizera se zbytky pralesa, hora Bukovec, osada Jizerka, Rašeliniště Jizerky, Černá jezírka), Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie), Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd), Frýdlant (zámek), Sychrov (zámek), Frýdštejn (zřícenina hradu), Bozkovské dolomitové jeskyně, Kořenov (Muzeum ozubnicové dráhy Tanvald – Kořenov - Harrachov), Harrachov (Sklářské muzeum, Hornické muzeum, skokanské můstky), Krkonoše, Český ráj.

Lyžování v okolí

Severák – Hrabětice (2 km) (730 - 795 m. n. m.): 11 vleků, délka sjezdovek: 5,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Bedřichov (4 km) (710 - 802 m. n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 80 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Tanvaldský Špičák – SKI Bižu (10 km) (542 - 812 m. n. m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 6,6 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.sjezdovek: 6,74 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Janov nad Nisou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Bedřichově (3 km) nebo v Lučanech nad Nisou (8 km), krytý bazén v Jablonci nad Nisou (8 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Bedřichově (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jablonci nad Nisou (8 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Janov nad Nisou Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Janov nad Nisou nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace