Chalupa Hůrky u Lišova

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1674

Rodinná dovolená

Novinka 2016


Pronájem chalupy Hůrky u Lišova - podrobný popis

Původní jednoduše zařízená jihočeská 4-pokojová chalupa (cca. 80 m2) nabízí pronájem pro max. 5 osob a nachází se v malé obci Hůrky u Lišova. Vstup přes zápraží. Chodba. Obytný pokoj je vybaven sedacím koutem, jídelním stolem, 4 židlemi, 2 lůžky a TV. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a sporák na tuhá paliva. Voda v objektu je čerpána z vlastní studny. Vodu před konzumací doporučujeme převařit! Další obytnou místnosti je světnice, kde se nachází jídelní kout, malý kuchyňský kout a kachlová pec. Ze světnice je přístupná malá ložnice s 1 lůžkem (ložnice je oddělena závěsem). Do druhé ložnice se vstupuje z obytného pokoje a nachází se v ní dvojlůžko. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem - bojler 20 l (rychlý ohřev). Samostatné WC. Topení: el. přímotopy, sporák na tuhá paliva. Pozor na snížená futra dveří v objektu! Na oplocené zahradě (400 m2), kde mají hosté naprosté soukromí, se nachází dětský bazének, pergola s venkovním posezením, zahradní krb, ohniště a houpací lavice. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Krb Zahradní krb na zahradě.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a sporák na tuhá paliva.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lišově (2 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za dřevo. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hůrky u Lišova je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Hůrky u Lišova

 • Vesnička Hůrky leží v západní části chráněné krajinné oblasti Třeboňsko cca. 16 km západně od Třeboně a cca. 16 km severovýchodně od Českých Budějovic. Zdejší rovinatá krajina je ideální k cykloturistice, vycházkám do přírody, na své si přijdou milovníci historických památek, četné rybníky lákají ke koupání, k rybaření a vodním sportům. Koupání na rybníku Koníř u Lišova (5 km), v zatopeném kamenolomu na Dunajovické hoře (8 km), na rybníku Svět v Třeboni (16 km) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (16 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash a jízda na koni v Třeboni (16 km). Golf v Hluboké nad Vltavou (17 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 20 km). Nákupy a restaurace v Lišově (2 km).

Turistické cíle:

 • Lišov (Muzeum Františka Miroslava Čapka),
 • Dunajovická hora (poutní místo),
 • Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, pivovar Regent, lázeňský areál),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách, městský park Stromovka – je hojně využíván cyklisty a inline bruslaři),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada),
 • Trocnov (rodiště Jana Žižky),
 • Borovany (klášter),
 • Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat),
 • Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta),
 • Žumberk (tvrz),
 • Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka),
 • Nové Hrady (hrad),
 • Stráž nad Nežárkou (zámek s muzeem Emy Destinové),
 • Jemčina (zámek),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice),
 • Červená Lhota (zámek).

Lázně v okolí

Třeboň (16 km):

 • Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

 • Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hůrky u Lišova

Cyklotrasy v okolí Obcí Hůrky vedou cyklotrasy č. 1106 a č. 1243.
Koupání a vodní sporty v okolí . Koupání na rybníku Koníř u Lišova (5 km), v zatopeném kamenolomu na Dunajovické hoře (8 km), na rybníku Svět v Třeboni (16 km) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (16 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 20 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (16 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lišově (2 km) nebo v Třeboni (16 km).
Golf v okolí Golf v Hluboké nad Vltavou (17 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (16 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Hůrky u Lišova: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa České Budějovice, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Hůrky u Lišova Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Hůrky u Lišova nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Hůrky u Lišova Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace