Chata Hradiště

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1122

Náš tip


Pronájem chaty Hradiště - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chata (90 m2) pro 8 osob v sousedství několika chat na kraji malé obce nedaleko lesa. Chodba. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím koutem, krbem a TV. V kuchyni (17 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Koupelna s vanou a WC – bojler 160 l. Z obytné místnosti vede schodiště do podkroví, kde se nacházejí 3 samostatné ložnice: 1/ (11 m2) s dvojlůžkem, 2/ (17 m2) s dvojlůžkem a patrovou postelí a 3/ (20 m2) s dvojlůžkem. El. topení. Nekuřácký objekt. Na zahradě (1200 m2), která je částečně opticky chráněna od okolí, je k dispozici velká pergola s venkovním posezením, krbem, grilem a udírnou. Z pergoly vedou schůdky do malého sklípku, kde lze posedět za velkého horka. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Nové Bystřici (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno poskytnout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna na místě.

Příjezd/Odjezd

12.00-15.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hradiště je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Hradiště

Malá vesnička Hradiště leží v přírodním parku Česká Kanada cca. 3 km severozápadně od Nové Bystřice. Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody. V okolí lze navštívit také řadu historických pamětihodností. Koupání a rybaření na rybníku v místě (1 km), na rekreačním rybníku Osika (8 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (14 km). Tenisové kurty a golf v Nové Bystřici (5 km). Krytý bazén, posilovna, squash, jízda na koni v Jindřichově Hradci (14 km). Restaurace a nákupy (5 km) v Nové Bystřici. Turistické cíle: Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (pavlánský klášter), Landštejn (hrad), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Lázně v okolí

Třeboň (33 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hradiště

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na místním rybníku (1 km), na rekreačním rybníku Osika (8 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (14 km)
Rybaření v okolí Rybaření na místním rybníku (1 km) nebo na rekreačním rybníku Osika (8 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Jindřichově Hradci (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Bystřici (5 km)
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (14 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Hradiště: Chata Jižní Čechy, Chata Česká Kanada, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Hradiště Položit dotaz

Vloženo: 2.3.2012

Bylo by možné do nějaké ložnice umístit televizi?
Není nějaká ložnice průchozí.
Měli bychom zájem o ubytování v posledním srpnovém týdnu (jestli by ovšem do té doby mohla být zajištěna televize v ložnici). Předem děkuji za odpověď. S pozdravem D.Vorlová
Vážená paní Vorlová,
děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1122 Hradiště. Chata je v termínu od 25.8. do 1.9.2012 předběžně volná. Ložnice průchozí nejsou. Televize se však nachází pouze v obytné místnosti v přízemí. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 8.2.2012

Dobrý den, bylo by možné ubytování 6dospělích osob a tří dětí (5,6 a 7let)? Děkuji, Marcaník.
Vážený pane Marcaník,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1122 Hradiště.


Předběžně Vám můžeme sdělit, že je možné vzít jedno malé dítě navíc.


V případě vážného zájmu toto ověříme u majitele objektu.
Kontaktovat nás můžete na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace