Zobrazit na mapě

Muzeum Emy Destinnové

Muzea

V Muzeu Jindřichohradecka můžete obdivovat hned několik zajímavých expozic, např. i Síň  Emy Destinnové. Zde se seznámíte s uměleckým odkazem a životním osudem nejslavnější české pěvkyně. Ve dvou místnostech jsou kromě fotografií a dokumentů vystaveny také ukázky z bohatých sbírek pěvkyně včetně nábytku, hudebních nástrojů, porcelánu či kuriozit, které vlastnila na svém zámku v nedaleké Stráži nad Nežárkou. 
Nejatraktivnějším exponátem Muzea Jindřichohradecka jsou Krýzovy jesličky. Během návštěvy muzea máte možnost nahlédnout do Minoritského kláštera a Městské věže. 

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Muzeum Emy Destinnové je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Muzeum Emy Destinnové je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylově zařízená chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa s posezením, gril) v malé obci v atraktivní jihočeské lokalitě na Třeboňsku (zcela ideální pro cykloturistickou dovolenou).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2437

Malá skromně zařízená chata v oplocené zahradě (posezení, ohniště) v malé obci v blízkosti rybníků Vítek a Rožmberk 4 km od lázní Třeboň. Ideální výchozí místo pro cykloturistické výlety.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1327
Muzeum Emy Destinnové je součástí Muzea Jindřichohradecka. Expozice věnovaná slavné pěvkyni Emy Destinnové vás seznámí s jejím životem a dílem.

Dnes zobrazeno 8x

Jednoduše zařízená chata k pronájmu na neoploceném pozemku (posezení, gril) v malé chatové osadě v krásné lokalitě u lesa jen 200 m od Pěněnského rybníku a jen 7 km od Jindřichova Hradce.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1511

Nadstandardně zařízená velmi pěkná rekreační vila k pronájmu v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, terasa, posezení, krb) na atraktivním místě na kraji města jen 1,5 km od historického centra.

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1561

Stylově zařízený samostatný apartmán (studio) s terasou v přízemí ubytovacího zařízení Schwarzenberský seník jen 500 m od historického centra Třeboně a jen 250 m od rybníka Svět.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo apartmánu: 1203a

Dnes zobrazeno 24x

Pěkně zařízená chata s terasou v oplocené zahradě (zahradní nábytek, ohniště) na okraji města v atraktivní lokalitě u parku se Schwarzenberskou hrobkou a jen 5 minut pěšky od rybníka Svět.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1011

Zcela samostatný apartmán ve stylové jihočeské chalupě s oploceným dvorem (pergola, krb) nabízí ubytování v atraktivním regionu CHKO Třeboňsko (ideální k cykloturistice) jen 3 km od centra Třeboně.

2 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 2013

Kvalitně a moderně zařízený rekreační dům s bezbariérovým přízemím a terasou v oplocené zahradě (dětský koutek, posezení, gril) v tiché ulici na kraji obce. Ideální k cykloturistice.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1115b

Akceptované poukázky a asociace